CY7C009-15AXC

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

CY7C009-15AXC

Prodhuesi
Rochester Electronics
Përshkrim
IC SRAM 1MBIT PARALLEL 100TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
674
Fletët e të dhënave në internet
CY7C009-15AXC PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Dual Port, Asynchronous
 • madhësia e kujtesës:1Mb (128K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:15 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-TQFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CY7C1338B-117BGC

CY7C1338B-117BGC

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 128KX32, 7.5NS

Në magazinë: 365

$4.85000

93C46C-I/SN

93C46C-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT SPI 3MHZ 8SOIC

Në magazinë: 663

$0.25000

BR24L01AF-WE2

BR24L01AF-WE2

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8SOP

Në magazinë: 4 544

$0.32000

S25FL064LABNFN043

S25FL064LABNFN043

Cypress Semiconductor

IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8USON

Në magazinë: 0

$1.37834

IS61WV102416ALL-20TLI

IS61WV102416ALL-20TLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I

Në magazinë: 0

$21.60115

CY7C266-25PC

CY7C266-25PC

Rochester Electronics

OTP ROM, 8KX8, 25NS PDIP28

Në magazinë: 0

$18.67000

EM68B16CWQK-25H

EM68B16CWQK-25H

Etron Technology

IC DRAM 512MBIT PARALLEL 84FBGA

Në magazinë: 0

$1.59997

NM24C04ULM8

NM24C04ULM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 100KHZ 8SO

Në magazinë: 2 185

$0.37000

24LC04BHT-I/MNY

24LC04BHT-I/MNY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8TDFN

Në magazinë: 2 866

$0.29000

M30082040108X0ISAY

M30082040108X0ISAY

Renesas Electronics America

IC RAM 8MBIT 108MHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$17.71867

Kategoria e produkteve

Top