MT28EW512ABA1LPC-0SIT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT28EW512ABA1LPC-0SIT

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64LBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
5630
Fletët e të dhënave në internet
MT28EW512ABA1LPC-0SIT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:512Mb (64M x 8, 32M x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:60ns
 • koha e aksesit:95 ns
 • tension - furnizim:2.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-LBGA (11x13)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S25FL256SAGBHVB00

S25FL256SAGBHVB00

Cypress Semiconductor

IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 24BGA

Në magazinë: 648

Me porosi: 648

$6.51000

AT24CM01-SSHD-T

AT24CM01-SSHD-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIC

Në magazinë: 24 000

Me porosi: 24 000

$1.39000

CAS24S128C4ATR

CAS24S128C4ATR

Rochester Electronics

EEPROM, SERIAL 128 KB I2C, WITH

Në magazinë: 86 270

Me porosi: 86 270

$0.65000

MD2732A-45/B

MD2732A-45/B

Rochester Electronics

UVPROM, 4KX8, 450NS, HMOS

Në magazinë: 8 000

Me porosi: 8 000

$81.40000

24LC16BT-E/OT

24LC16BT-E/OT

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C SOT23-5

Në magazinë: 85 000

Me porosi: 85 000

$0.34000

MX25L6456EXDI-10G

MX25L6456EXDI-10G

Macronix

IC FLASH 64MBIT SPI 24CSPBGA

Në magazinë: 95 121

Me porosi: 95 121

$1.20238

M95256-DRMN8TP/K

M95256-DRMN8TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 256KBIT SPI 20MHZ 8SO

Në magazinë: 4 000

Me porosi: 4 000

$0.57500

MB85RS16PNF-G-JNERE1

MB85RS16PNF-G-JNERE1

Fujitsu Electronics America, Inc.

IC FRAM 16KBIT SPI 20MHZ 8SOP

Në magazinë: 55 380

Me porosi: 55 380

$0.31800

AT25DF641A-SH-T

AT25DF641A-SH-T

Adesto Technologies

IC FLASH 64MBIT SPI 100MHZ 8SOIC

Në magazinë: 182

Me porosi: 182

$3.82803

93AA66C-I/SN

93AA66C-I/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT SPI 3MHZ 8SOIC

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$0.27000

Kategoria e produkteve

Top