IS25WP256D-JLLE-TR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

IS25WP256D-JLLE-TR

Prodhuesi
ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)
Përshkrim
IC FLASH 256MBIT SPI/QUAD 8WSON
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
IS25WP256D-JLLE-TR PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:FLASH
 • teknologjisë:FLASH - NOR
 • madhësia e kujtesës:256Mb (32M x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:SPI - Quad I/O, QPI, DTR
 • frekuenca e orës:104 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:800µs
 • koha e aksesit:-
 • tension - furnizim:1.65V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 105°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-WDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-WSON (8x6)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT28C256F-15SU-T

AT28C256F-15SU-T

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT PAR 28SOIC

Në magazinë: 0

$9.24006

GS84018AGT-150I

GS84018AGT-150I

Flip Electronics

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 29

$15.63000

24FC16T-I/MUY

24FC16T-I/MUY

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 16KBIT I2C 1MHZ 8UDFN

Në magazinë: 4 410

$0.23000

CAT24C21LI

CAT24C21LI

Rochester Electronics

CAT24C21 - 1 KBIT DUAL MODE SERI

Në magazinë: 15 450

$0.51000

7164S100DB

7164S100DB

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 28CERDIP

Në magazinë: 0

$23.11278

93C66BT-E/OT

93C66BT-E/OT

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ SOT23-6

Në magazinë: 0

$0.29000

BR93G46FVM-3AGTTR

BR93G46FVM-3AGTTR

ROHM Semiconductor

IC EEPROM 1KBIT SPI 3MHZ 8MSOP

Në magazinë: 5 943

$0.45000

AT25XE512C-SSHN-T

AT25XE512C-SSHN-T

Adesto Technologies

IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.71000

THGBMJG8C2LBAIL

THGBMJG8C2LBAIL

Toshiba Memory America, Inc. (Kioxia America, Inc.)

IC FLASH 32GBIT EMMC 153FBGA

Në magazinë: 0

$16.59000

CAT25020ZI-GT3

CAT25020ZI-GT3

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8MSOP

Në magazinë: 9 000

$0.23000

Kategoria e produkteve

Top