7025S20PF

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

7025S20PF

Prodhuesi
Flip Electronics
Përshkrim
IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
7025S20PF PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:SRAM
 • teknologjisë:SRAM - Dual Port, Asynchronous
 • madhësia e kujtesës:128Kb (8K x 16)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:-
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:20ns
 • koha e aksesit:20 ns
 • tension - furnizim:4.5V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:100-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:100-TQFP (14x14)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CAT25160LI-G

CAT25160LI-G

Rochester Electronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 20MHZ 8DIP

Në magazinë: 23 308

$0.37000

CP7350AT

CP7350AT

Rochester Electronics

USB

Në magazinë: 0

$1.91000

NM24C05EM8

NM24C05EM8

Rochester Electronics

IC EEPROM 4KBIT I2C 100KHZ 8SO

Në magazinë: 0

$0.43000

CY7C1415KV18-333BZC

CY7C1415KV18-333BZC

Rochester Electronics

IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 235

$51.73000

AS7C31024B-20TJCN

AS7C31024B-20TJCN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ

Në magazinë: 0

$3.26305

IS62WV5128EALL-55TLI-TR

IS62WV5128EALL-55TLI-TR

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 32TSOP I

Në magazinë: 0

$4.01115

CY62128ELL-55SXEKJ

CY62128ELL-55SXEKJ

Rochester Electronics

ASYNC RAM

Në magazinë: 1 560

$4.59000

IS46TR16128C-125KBLA1

IS46TR16128C-125KBLA1

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA

Në magazinë: 0

$8.22753

IS62WV12816EBLL-45BLI

IS62WV12816EBLL-45BLI

ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.)

IC SRAM 2MBIT PARALLEL 48MINIBGA

Në magazinë: 0

$1.42913

S29GL032N90FFI020

S29GL032N90FFI020

Cypress Semiconductor

IC FLASH 32MBIT PARALLEL 64FBGA

Në magazinë: 1 748

$3.53000

Kategoria e produkteve

Top