24VL014T/OT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

24VL014T/OT

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC EEPROM 1KBIT I2C SOT23-6
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
2573
Fletët e të dhënave në internet
24VL014T/OT PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:EEPROM
 • teknologjisë:EEPROM
 • madhësia e kujtesës:1Kb (128 x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:I²C
 • frekuenca e orës:400 kHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:5ms
 • koha e aksesit:900 ns
 • tension - furnizim:1.5V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-20°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOT-23-6
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-23-6
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
25LC128T-I/ST

25LC128T-I/ST

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT SPI 8TSSOP

Në magazinë: 2 785

$0.92000

FM93C56AEM8

FM93C56AEM8

Rochester Electronics

EEPROM, 128X16, SERIAL, CMOS

Në magazinë: 0

$0.54000

24FC128-I/P

24FC128-I/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DIP

Në magazinë: 119

$0.66000

SM662PED-BDST

SM662PED-BDST

Silicon Motion

FERRI-EMMC BGA 153-B EMMC 3D TLC

Në magazinë: 0

$60.88000

70V06L20PFGI

70V06L20PFGI

Renesas Electronics America

IC SRAM 128KBIT PARALLEL 64TQFP

Në magazinë: 0

$38.61622

CY7C1512V18-167BZXC

CY7C1512V18-167BZXC

Rochester Electronics

IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA

Në magazinë: 218

$119.45000

7132SA55L48B

7132SA55L48B

Renesas Electronics America

IC SRAM 16KBIT PARALLEL 48LCC

Në magazinë: 0

$95.40706

W25Q16JWSSIQ TR

W25Q16JWSSIQ TR

Winbond Electronics Corporation

IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.48201

TMS27C291-35JL

TMS27C291-35JL

Rochester Electronics

UVPROM, 2KX8, 35NS, CMOS

Në magazinë: 28 037

$8.14000

AT24C02B-TH-T

AT24C02B-TH-T

Rochester Electronics

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 3 047

$0.29000

Kategoria e produkteve

Top