LE24512AQF-AH

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

LE24512AQF-AH

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
IC EEPROM 512KBIT I2C VSON8K
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
23460000
Fletët e të dhënave në internet
LE24512AQF-AH PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Non-Volatile
 • formati i memories:EEPROM
 • teknologjisë:EEPROM
 • madhësia e kujtesës:512Kb (64K x 8)
 • ndërfaqja e kujtesës:I²C
 • frekuenca e orës:400 kHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:5ms
 • koha e aksesit:900 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 3.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-WFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:VSON8K (3.0x2.0)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MT29F2G01ABBGDWB-IT:G TR

MT29F2G01ABBGDWB-IT:G TR

Micron Technology

IC FLASH 2GBIT SPI 8UPDFN

Në magazinë: 0

$3.30000

AS4C8M16D1A-5TINTR

AS4C8M16D1A-5TINTR

Alliance Memory, Inc.

IC DRAM 128MBIT PAR 66TSOP II

Në magazinë: 0

$2.81248

24LC256T-E/SM

24LC256T-E/SM

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 256KBIT I2C 8SOIJ

Në magazinë: 989

$0.88000

24LC21/P

24LC21/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 1KBIT I2C 400KHZ 8DIP

Në magazinë: 682

$0.48000

W971GG8SB-25 TR

W971GG8SB-25 TR

Winbond Electronics Corporation

IC DRAM 1GBIT PARALLEL 60WBGA

Në magazinë: 0

$3.14266

5962-3829411MZA

5962-3829411MZA

Renesas Electronics America

IC SRAM 64KBIT PARALLEL 28CDIP

Në magazinë: 0

$23.11278

S26KL512SDABHB020

S26KL512SDABHB020

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 24FBGA

Në magazinë: 0

$11.76000

AS7C4096A-12TCN

AS7C4096A-12TCN

Alliance Memory, Inc.

IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP2

Në magazinë: 722

$5.84000

MT58V512V36FT-8.5

MT58V512V36FT-8.5

Rochester Electronics

CACHE SRAM, 512KX36, 8.5NS PQFP1

Në magazinë: 580

$18.79000

71V3579S85PFI

71V3579S85PFI

Rochester Electronics

IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 342

$2.01000

Kategoria e produkteve

Top