W988D2FBJX6E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

W988D2FBJX6E

Prodhuesi
Winbond Electronics Corporation
Përshkrim
IC DRAM 256MBIT PARALLEL 90VFBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
memorie
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
W988D2FBJX6E PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i memories:Volatile
 • formati i memories:DRAM
 • teknologjisë:SDRAM - Mobile LPSDR
 • madhësia e kujtesës:256Mb (8M x 32)
 • ndërfaqja e kujtesës:Parallel
 • frekuenca e orës:166 MHz
 • shkrimi i kohës së ciklit - fjalë, faqe:15ns
 • koha e aksesit:5.4 ns
 • tension - furnizim:1.7V ~ 1.95V
 • temperatura e funksionimit:-25°C ~ 85°C (TC)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:90-TFBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:90-VFBGA (8x13)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MT29AZ5A5CMGWD-18AAT.87C TR

MT29AZ5A5CMGWD-18AAT.87C TR

Micron Technology

NANDMCP8GB

Në magazinë: 0

$15.07500

AT24CS02-XHM-B

AT24CS02-XHM-B

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP

Në magazinë: 0

$0.22100

S29GL512S11FAIV10

S29GL512S11FAIV10

Cypress Semiconductor

IC FLASH 512MBIT PARALLEL 64BGA

Në magazinë: 0

$6.92283

24AA025E64T-E/SN

24AA025E64T-E/SN

Roving Networks / Microchip Technology

IC EEPROM 2KBIT I2C 400KHZ 8SOIC

Në magazinë: 0

$0.33000

CAT24C21LI

CAT24C21LI

Rochester Electronics

CAT24C21 - 1 KBIT DUAL MODE SERI

Në magazinë: 15 450

$0.51000

M95160-DRMN3TP/K

M95160-DRMN3TP/K

STMicroelectronics

IC EEPROM 16KBIT SPI 20MHZ 8SO

Në magazinë: 0

$0.77000

CY7C135-20JCT

CY7C135-20JCT

Rochester Electronics

DUAL-PORT SRAM, 4KX8, 20NS

Në magazinë: 242

$10.84000

S25FS128SDSMFI1D0

S25FS128SDSMFI1D0

Cypress Semiconductor

IC FLSH 128MBIT SPI/QUAD I/O 8SO

Në magazinë: 0

$2.93000

70V08L20PFGI8

70V08L20PFGI8

Renesas Electronics America

IC SRAM 512KBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 0

$64.86280

71T75902S75PFG8

71T75902S75PFG8

Renesas Electronics America

IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP

Në magazinë: 0

$30.49420

Kategoria e produkteve

Top