XCZU9CG-1FFVC900I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XCZU9CG-1FFVC900I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC SOC CORTEX-A53 900FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XCZU9CG-1FFVC900I PDF
hetim
 • seri:Zynq® UltraScale+™ MPSoC CG
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:Dual ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™, Dual ARM®Cortex™-R5 with CoreSight™
 • madhësia e blicit:-
 • madhësia e dashit:256KB
 • pajisjet periferike:DMA, WDT
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • shpejtësia:500MHz, 1.2GHz
 • atributet primare:Zynq®UltraScale+™ FPGA, 599K+ Logic Cells
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:900-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:900-FCBGA (31x31)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M2S005S-VF256I

M2S005S-VF256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 256FBGA

Në magazinë: 0

$19.12008

M2S050-1VF400I

M2S050-1VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA

Në magazinë: 0

$105.71700

1SX250HN3F43I3VG

1SX250HN3F43I3VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

Në magazinë: 0

$21246.00000

XCZU5EG-L1SFVC784I

XCZU5EG-L1SFVC784I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 784FCBGA

Në magazinë: 0

$1896.70000

1SX280LH3F55E1VG

1SX280LH3F55E1VG

Intel

IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 2912BGA

Në magazinë: 0

$27381.00000

M2S005S-1TQG144I

M2S005S-1TQG144I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 144TQFP

Në magazinë: 0

$18.54017

XCZU6CG-1FFVC900I

XCZU6CG-1FFVC900I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 900FCBGA

Në magazinë: 0

$2252.13000

XCZU9EG-L1FFVB1156I

XCZU9EG-L1FFVB1156I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1156FCBGA

Në magazinë: 0

$3793.32000

1SX280HN2F43E1VGS3

1SX280HN2F43E1VGS3

Intel

IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA

Në magazinë: 0

$33022.50000

XCZU4EV-L2SFVC784E

XCZU4EV-L2SFVC784E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 784FCBGA

Në magazinë: 0

$1580.80000

Kategoria e produkteve

Top