XC7Z100-2FFG900I

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7Z100-2FFG900I

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 900FCBGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
2
Fletët e të dhënave në internet
XC7Z100-2FFG900I PDF
hetim
 • seri:Zynq®-7000
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™
 • madhësia e blicit:-
 • madhësia e dashit:256KB
 • pajisjet periferike:DMA
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • shpejtësia:800MHz
 • atributet primare:Kintex™-7 FPGA, 444K Logic Cells
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:900-BBGA, FCBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:900-FCBGA (31x31)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
M2S010T-1FGG484M

M2S010T-1FGG484M

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$103.28017

1SX280HU1F50I2VG

1SX280HU1F50I2VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA

Në magazinë: 0

$46923.00000

M2S025-1VF256I

M2S025-1VF256I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 256FBGA

Në magazinë: 0

$71.08849

M2S050T-1VF400I

M2S050T-1VF400I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 400VFBGA

Në magazinë: 0

$113.26256

XCZU17EG-2FFVC1760I

XCZU17EG-2FFVC1760I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1760FCBGA

Në magazinë: 0

$7106.94000

XC7Z030-2FF676I

XC7Z030-2FF676I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 676FCBGA

Në magazinë: 0

$542.10000

M2S150T-FCG1152

M2S150T-FCG1152

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 1152BGA

Në magazinë: 0

$289.96667

XCZU9CG-1FFVB1156E

XCZU9CG-1FFVB1156E

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1156FCBGA

Në magazinë: 0

$2501.82000

XC7Z030-1FBG484I

XC7Z030-1FBG484I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A9 667MHZ 484FCBGA

Në magazinë: 0

$252.20000

10AS022E3F29E2LG

10AS022E3F29E2LG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA

Në magazinë: 0

$1135.50000

Kategoria e produkteve

Top