XC7Z020-3CLG484E

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

XC7Z020-3CLG484E

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
IC SOC CORTEX-A9 866MHZ 484BGA
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
i integruar - sistemi në çip (soc)
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
XC7Z020-3CLG484E PDF
hetim
 • seri:Zynq®-7000
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • arkitekturës:MCU, FPGA
 • procesor bërthamë:Dual ARM® Cortex®-A9 MPCore™ with CoreSight™
 • madhësia e blicit:-
 • madhësia e dashit:256KB
 • pajisjet periferike:DMA
 • lidhjes:CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG
 • shpejtësia:866MHz
 • atributet primare:Artix™-7 FPGA, 85K Logic Cells
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 100°C (TJ)
 • paketë / kuti:484-LFBGA, CSPBGA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:484-CSPBGA (19x19)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
A2F500M3G-1CS288

A2F500M3G-1CS288

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 288CSP

Në magazinë: 0

$57.48523

1SX250LN2F43E1VG

1SX250LN2F43E1VG

Intel

IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 1760BGA

Në magazinë: 0

$29745.00000

A2F500M3G-1FG484

A2F500M3G-1FG484

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$76.34033

1SX280HH2F55E1VG

1SX280HH2F55E1VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$32857.50000

1SX280HH2F55I2VG

1SX280HH2F55I2VG

Intel

IC FPGA STRATIX 10 2912FBGA

Në magazinë: 0

$33796.50000

M2S060T-FGG484I

M2S060T-FGG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$118.14183

XCZU17EG-2FFVC1760I

XCZU17EG-2FFVC1760I

Xilinx

IC SOC CORTEX-A53 1760FCBGA

Në magazinë: 0

$7106.94000

M2S150TS-FCVG484I

M2S150TS-FCVG484I

Roving Networks / Microchip Technology

IC SOC CORTEX-M3 166MHZ 484FBGA

Në magazinë: 0

$377.75048

BCM5892PD0KFBG

BCM5892PD0KFBG

Broadcom

BCM5892 400MHZ CU WIREBOND

Në magazinë: 0

$12.00000

10AS032E3F29I2LG

10AS032E3F29I2LG

Intel

IC SOC CORTEX-A9 1.5GHZ 780FBGA

Në magazinë: 0

$2052.00000

Kategoria e produkteve

Top