MAX14566EETA+T

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MAX14566EETA+T

Prodhuesi
Maxim Integrated
Përshkrim
IC USB SWITCH HOST CHARGER 8TDFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ndërfaqe - çelsat analoge - qëllime të veçanta
Seria
-
Instock
3046
Fletët e të dhënave në internet
MAX14566EETA+T PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • aplikacionet:USB
 • qark multiplekser/demultiplekser:1:1
 • qark kaloni:SPST
 • numri i kanaleve:1
 • rezistenca në gjendje (maksimumi):6.5Ohm
 • tension - furnizim, i vetëm (v+):2.8V ~ 5.5V
 • tension - furnizim, i dyfishtë (v±):-
 • - Gjerësia e brezit 3db:1GHz
 • veçoritë:USB 2.0
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-WFDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-TDFN-EP (2x2)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
FSUSB30UMX

FSUSB30UMX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC USB SWITCH 2X2 10UMLP

Në magazinë: 1 045 000

$0.61000

PI3USB9201ZTAEX

PI3USB9201ZTAEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

USB SLEEP CHARGE U-QFN2020-12

Në magazinë: 772 210 000

$1.40000

FSA660TMX

FSA660TMX

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

IC SWITCH 2:1 MIPI C-PHY 18TMLP

Në magazinë: 20 000

$1.63000

MAX4573CAI+

MAX4573CAI+

Maxim Integrated

IC AUDIO/VIDEO SWITCH 11 28SSOP

Në magazinë: 123 598

$8.28000

PEX8604-BA50BI G

PEX8604-BA50BI G

Broadcom

IC PCI EXPRESS SWITCH 196BGA

Në magazinë: 0

$29.48000

CBTW28DD14AETJ

CBTW28DD14AETJ

NXP Semiconductors

14-BIT BUS SWITCH/MULTIPLEXER FO

Në magazinë: 0

$2.22200

PI5L200WEX

PI5L200WEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC SWITCH QUAD SPDT SOIC

Në magazinë: 0

$0.80136

BD3841FS-E2

BD3841FS-E2

ROHM Semiconductor

IC SOUND PROCESSOR 9CH 32SSOP

Në magazinë: 0

$1.63500

PI3USB221EZWEX

PI3USB221EZWEX

Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)

IC USB2 SWITCH 3V UDFN3030-10

Në magazinë: 48 121 000

$0.87000

TS3USB221AQRSERQ1

TS3USB221AQRSERQ1

Texas

IC USB SWITCH DUAL 1X2 10UQFN

Në magazinë: 15 877

$1.43000

Kategoria e produkteve

Top