EF-DI-USB2-DEVICE-SITE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EF-DI-USB2-DEVICE-SITE

Prodhuesi
Xilinx
Përshkrim
SITE LICENSE USB 2.O DEVICE
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
softuer, shërbime
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LogiCORE™
 • paketë:Electronic Delivery
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:License
 • aplikacionet:-
 • botim:-
 • gjatësia e licencës:1 Year
 • licencë - detajet e përdoruesit:Site
 • sistemi operativ:-
 • për përdorim me/produkte të ngjashme:Xilinx
 • lloji i dorëzimit të medias:Electronically Delivered
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MIKROE-1955

MIKROE-1955

MikroElektronika

MIKROC PRO FOR AVR

Në magazinë: 0

$258.96000

EF-DI-25GBASE-KR-WW

EF-DI-25GBASE-KR-WW

Xilinx

LOGICORE, 10G/25G ETHERNET PCS/P

Në magazinë: 0

$99999.99999

SW577XK-SMCL401S

SW577XK-SMCL401S

NXP Semiconductors

AUTOSW 577XK RACERUNNER SMCL4.0

Në magazinë: 0

$23940.00000

CORR-8BIT-E2-U2

CORR-8BIT-E2-U2

Lattice Semiconductor

DEV IP CORE CORRELATOR EC/ECP

Në magazinë: 0

$3995.01000

DG-EXPE-12

DG-EXPE-12

Digi

EXPERT SUPPORT 12X5 END-USER

Në magazinë: 1

$3750.00000

SW574XM-MCAL401V

SW574XM-MCAL401V

NXP Semiconductors

AUTOSW 574XM MCKINLY MCL4.0 VOL

Në magazinë: 0

$12635.00000

FIR-COMP-E2-UT4

FIR-COMP-E2-UT4

Lattice Semiconductor

SITE LICENSE FIR GEN EC/ECP CONF

Në magazinë: 0

$6474.00000

CONV-BLK-XM-UT3

CONV-BLK-XM-UT3

Lattice Semiconductor

SITE LICENSE IP ENCODER XP CONF

Në magazinë: 0

$3234.00000

MDKES-RH-4CN2F

MDKES-RH-4CN2F

Keil (ARM)

MDK-ESSENTIAL FLEX FL CONV FR MD

Në magazinë: 0

$1540.01000

BCSW-CVC-HF-1M-FX

BCSW-CVC-HF-1M-FX

Qualcomm

LICENSE KEY FOR BLUECORE CVC

Në magazinë: 0

$0.88000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top