P-L496G-CELL02

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

P-L496G-CELL02

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
DISCOVERY STM32L496AGI6 EVAL BRD
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - të ngulitura - mcu, dsp
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
P-L496G-CELL02 PDF
hetim
 • seri:STM32L4
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i bordit:Evaluation Platform
 • lloji:MCU 32-Bit
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M4
 • sistemi operativ:-
 • platformë:Discovery
 • ic/pjesë e përdorur:STM32L496AGI6
 • lloji i montimit:Fixed
 • përmbajtjen:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TOOLSTICK360DC

TOOLSTICK360DC

Silicon Labs

TOOLSTICK C8051F36X EVAL BRD

Në magazinë: 1

$19.83000

MPC574XG-KITS

MPC574XG-KITS

NXP Semiconductors

MPC574XB/C/G EVAL BRD

Në magazinë: 0

$1106.76000

TWR-S08LL64-KIT

TWR-S08LL64-KIT

NXP Semiconductors

TOWER SYSTEM MC9S08LL EVAL BRD

Në magazinë: 2

$111.92000

FRDM-KEAZN32Q64

FRDM-KEAZN32Q64

NXP Semiconductors

FREEDOM KEA EVAL BRD

Në magazinë: 3

$99.43000

TMDSCNCDH52C1

TMDSCNCDH52C1

Texas

CONTROLCARD H52C1 EVAL BRD

Në magazinë: 24

$240.00000

LAUNCHXL2-RM57L

LAUNCHXL2-RM57L

Texas

LAUNCHPAD RM57L843 EVAL BRD

Në magazinë: 7

$71.99000

TWR-KV10Z32

TWR-KV10Z32

NXP Semiconductors

TOWER SYSTEM KV1X EVAL BRD

Në magazinë: 8

$111.92000

ACE KIT - MACH X/PCW

ACE KIT - MACH X/PCW

Custom Computer Services

ACE KIT PIC16F877A EVAL BRD

Në magazinë: 0

$762.55000

SK-FM3-100PMC-MB9BF516N

SK-FM3-100PMC-MB9BF516N

Cypress Semiconductor

MB9B110/310/410/510 EVAL BRD

Në magazinë: 2

$146.25000

MIKROE-1516

MIKROE-1516

MikroElektronika

EASYPIC FUSION V7 24FJ128GA310

Në magazinë: 1

$25.90000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top