TWR-RS08DC-KA8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TWR-RS08DC-KA8

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
TOWER SYSTEM MC9RS08KA8 EVAL BRD
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - të ngulitura - mcu, dsp
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:RS08
 • paketë:Box
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji i bordit:Evaluation Platform
 • lloji:MCU 8-Bit
 • procesor bërthamë:RS08
 • sistemi operativ:-
 • platformë:Tower System
 • ic/pjesë e përdorur:MC9RS08KA8
 • lloji i montimit:Fixed
 • përmbajtjen:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
G1120B0MIPI

G1120B0MIPI

NXP Semiconductors

LCD 1.2" MIPI 390X390

Në magazinë: 0

$89.31000

NUCLEO-F411RE

NUCLEO-F411RE

STMicroelectronics

NUCLEO-64 STM32F411RE DEV EVAL

Në magazinë: 15

$13.83000

TWR-S08LL64-KIT

TWR-S08LL64-KIT

NXP Semiconductors

TOWER SYSTEM MC9S08LL EVAL BRD

Në magazinë: 2

$111.92000

ATSAMA5D4-XULT

ATSAMA5D4-XULT

Roving Networks / Microchip Technology

SAMA5D4 XPLAINED ULTRA EVAL BRD

Në magazinë: 11

$153.00000

STM32072B-EVAL

STM32072B-EVAL

STMicroelectronics

STM32F072 EVAL BRD

Në magazinë: 7

$198.75000

TWR-KL82Z72M

TWR-KL82Z72M

NXP Semiconductors

TOWER SYSTEM KL8X EVAL BRD

Në magazinë: 0

$191.05000

RB-D620Q504TB48

RB-D620Q504TB48

ROHM Semiconductor

ML620Q503H/ML620Q504H EVAL BRD

Në magazinë: 5

$74.00000

STM32H745I-DISCO

STM32H745I-DISCO

STMicroelectronics

DISCOVERY KIT WITH STM32H745XI M

Në magazinë: 118

$87.00000

FRDM-KL25Z

FRDM-KL25Z

NXP Semiconductors

FREEDOM KL1X/KL2X DEV EVAL BRD

Në magazinë: 105

$16.96000

STM32-H407

STM32-H407

Olimex

STM32F407ZGT6 EVAL BRD

Në magazinë: 6

$33.84000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top