SIP-ASRNXS003

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SIP-ASRNXS003

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
ARTIK TFT LCD LVDS DISPLAY
Kategoria
tabela zhvillimi, komplete, programues
Familja
bordet e vlerësimit - bordet e zgjerimit, kartat e vajzave
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SIP-ASRNXS003 PDF
hetim
  • seri:ARTIK
  • paketë:Box
  • statusi i pjesës:Active
  • platformë:ARTIK
  • lloji:Display
  • funksionin:LCD Touchscreen 7"
  • ic/pjesë e përdorur:BT532
  • përmbajtjen:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MIKROE-1715

MIKROE-1715

MikroElektronika

RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT

Në magazinë: 3

$30.00000

BLDCSHIELDTLE9879TOBO1

BLDCSHIELDTLE9879TOBO1

IR (Infineon Technologies)

EVAL TLE9879QXA40 BLDC MOTOR

Në magazinë: 90

$35.23000

MIKROE-3762

MIKROE-3762

MikroElektronika

DUAL EE CLICK

Në magazinë: 5

$18.00000

DFR0009

DFR0009

DFRobot

1602 LCD KEYPAD SHIELD FOR ARDUI

Në magazinë: 0

$9.90000

MIKROE-3775

MIKROE-3775

MikroElektronika

13DOF CLICK

Në magazinë: 0

$35.00000

MIKROE-1306

MIKROE-1306

MikroElektronika

DISPLAY BOARD 8X8 GREEN CLICK

Në magazinë: 0

$15.00000

LC-SPI-DCI-NI-1_0

LC-SPI-DCI-NI-1_0

Meftronics

H-BRIDGE CONTROLLER

Në magazinë: 1

$97.33000

PIM498

PIM498

Pimoroni

UNICORN HAT MINI

Në magazinë: 46

$21.50000

TSX00005

TSX00005

Genuino (Arduino)

MKR2UNO

Në magazinë: 7

$13.20000

4947

4947

Adafruit

ADAFRUIT 2.13 250X122 TRI-COLOR

Në magazinë: 0

$19.95000

Kategoria e produkteve

aksesorë
3002 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CY3201-01-408474.jpg
Top