PNEV7462C

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PNEV7462C

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
NFC DEV BOARD - PN7462
Kategoria
rf/if dhe rfid
Familja
Komplete vlerësimi dhe zhvillimi rfid, tabela
Seria
-
Instock
7
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
  • seri:-
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Active
  • lloji:Near Field Communication (NFC)
  • frekuenca:-
  • për përdorim me/produkte të ngjashme:PN7462
  • përmbajtjen e furnizuar:Board(s)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RFID DEVELOPMENT KIT - PCWH

RFID DEVELOPMENT KIT - PCWH

Custom Computer Services

KIT DEV RFID PCWH

Në magazinë: 0

$661.55000

DLP-RF430BP

DLP-RF430BP

DLP Design, Inc.

BOOSTERPACK RF430CL330 ADD-ON BD

Në magazinë: 9

$9.95000

M6E-MICRO-DEVKIT

M6E-MICRO-DEVKIT

ThingMagic, a JADAK Brand

KIT DEVELOPMENT M6E MICRO-LTE

Në magazinë: 5

$792.01000

NHS3100THADADKUL

NHS3100THADADKUL

NXP Semiconductors

NHS3100 THERAPY ADK

Në magazinë: 0

$151.14000

0134236006

0134236006

Woodhead - Molex

9650 DEVELOPER KIT WORLD

Në magazinë: 0

$1350.00000

DK-EM2-7960R

DK-EM2-7960R

Rochester Electronics

KIT STELLARIS/RFID MIFARE

Në magazinë: 0

$132.02000

AS3992-DK MICRO

AS3992-DK MICRO

ams

BOARD DEMO MICRO AS3992

Në magazinë: 0

$0.00000

ATA6286-EK3

ATA6286-EK3

Roving Networks / Microchip Technology

EVAL ACTIVE RFID 125KHZ+433MHZ

Në magazinë: 0

$0.00000

ATAK2270

ATAK2270

Roving Networks / Microchip Technology

KIT EVAL RFID IDIC 125KHZ

Në magazinë: 0

$0.00000

MAX66901-K00#

MAX66901-K00#

Maxim Integrated

KIT DEV ISO 14443B/15693 RFID

Në magazinë: 0

$0.00000

Kategoria e produkteve

zbutësit
2983 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/PE43712B-Z-883553.jpg
balun
1081 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/ATB3225-75011CT-001-870694.jpg
aksesorë rf
2690 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/XA-ACC-CS-L-418489.jpg
përforcues rf
18087 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/UPC2726T-E3-883656.jpg
antenat rf
7993 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TANGO20A-0-35M-SMAM-S-RA-26-706416.jpg
demodulatorë rf
227 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MAX2312EEI-686061.jpg
detektorë rf
347 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AD8314ARMZ-REEL7-835669.jpg
bashkues drejtimi rf
2230 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CP0603A1767MNTR-836904.jpg
Top