M24SR16-YDW6T/2

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

M24SR16-YDW6T/2

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8TSSOP
Kategoria
rf/if dhe rfid
Familja
rfid, akses rf, ics monitorimi
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
M24SR16-YDW6T/2 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:RFID Transponder
 • frekuenca:13.56MHz
 • standardet:ISO 14443, NFC
 • ndërfaqe:I²C
 • tension - furnizim:2.7V ~ 5.5V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MF1S5000XDA8/V1J

MF1S5000XDA8/V1J

NXP Semiconductors

IC RFID TRANSP 13.56MHZ PLLMC

Në magazinë: 0

$1.01860

ATA5575M1250-DDB

ATA5575M1250-DDB

Roving Networks / Microchip Technology

IC RFID TRANSP 100-150KHZ DIE

Në magazinë: 0

$0.18000

MF2DL1001DUF/02Z

MF2DL1001DUF/02Z

NXP Semiconductors

MIFARE DESFIRE LIGHT CONTACTLESS

Në magazinë: 0

$0.90750

ST25TA02KB-PC6H5

ST25TA02KB-PC6H5

STMicroelectronics

IC RFID TRANSP 13.56MHZ UFDFPN5

Në magazinë: 91

$0.42000

MN63Y1210AF

MN63Y1210AF

Panasonic

IC RFID RDR/TRANS 13.56MZ 16SSOP

Në magazinë: 921

$2.55000

NCF29A4VHN/0500EJ

NCF29A4VHN/0500EJ

NXP Semiconductors

TOKEN

Në magazinë: 0

$7.01388

ST25DV16K-JFR6D3

ST25DV16K-JFR6D3

STMicroelectronics

IC RFID TRANSP 13.56MHZ 12UFDFPN

Në magazinë: 4 195

$0.99000

ST25RU3993-BQFT

ST25RU3993-BQFT

STMicroelectronics

IC RFID READER 860-960MHZ 48QFN

Në magazinë: 1 794

$42.55000

EM4325V11TP8B+

EM4325V11TP8B+

EM Microelectronic

4 KBIT READ/WRITE, EPC GEN2 AND

Në magazinë: 0

$0.73496

SRF55V10PNBX1SA3

SRF55V10PNBX1SA3

IR (Infineon Technologies)

IC INTELLIGENT EEPROM MCC2-2

Në magazinë: 0

$0.28665

Kategoria e produkteve

zbutësit
2983 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/PE43712B-Z-883553.jpg
balun
1081 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/ATB3225-75011CT-001-870694.jpg
aksesorë rf
2690 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/XA-ACC-CS-L-418489.jpg
përforcues rf
18087 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/UPC2726T-E3-883656.jpg
antenat rf
7993 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TANGO20A-0-35M-SMAM-S-RA-26-706416.jpg
demodulatorë rf
227 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MAX2312EEI-686061.jpg
detektorë rf
347 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AD8314ARMZ-REEL7-835669.jpg
bashkues drejtimi rf
2230 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CP0603A1767MNTR-836904.jpg
Top