6N136SDVM

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

6N136SDVM

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8SMD
Kategoria
izolatorë
Familja
optoizolatorë - tranzistor, dalje fotovoltaike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
6N136SDVM PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • numri i kanaleve:1
 • tension - izolim:5000Vrms
 • raporti aktual i transferimit (min):19% @ 16mA
 • raporti aktual i transferimit (maksimumi):50% @ 16mA
 • koha e ndezjes / fikjes (shkruani):250ns, 260ns
 • koha e ngritjes / rënies (tip):-
 • lloji i hyrjes:DC
 • lloji i daljes:Transistor with Base
 • tension - dalje (maksimumi):20V
 • aktuale - dalje / kanal:8mA
 • tension - përpara (vf) (typ):1.45V
 • rrymë - dc përpara (nëse) (maksimum):25 mA
 • ngopje vce (maksimumi):-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SMD, Gull Wing
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SMD
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CNY117-3X017T

CNY117-3X017T

Vishay / Semiconductor - Opto Division

OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD

Në magazinë: 0

$0.36464

TLP293-4(V4,E

TLP293-4(V4,E

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS SO16

Në magazinë: 1 740

$1.31000

4N28SR2VM

4N28SR2VM

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

OPTOISO 4.17KV TRANS W/BASE 6SMD

Në magazinë: 5 000

$0.99000

TLP190B(U,C,F)

TLP190B(U,C,F)

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

OPTOISOLTR 2.5KV PHVOLT 6-MFSOP

Në magazinë: 6

$2.74000

4N38S(TA)

4N38S(TA)

Everlight Electronics

OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 6SMD

Në magazinë: 0

$0.15234

PS8502L1-AX

PS8502L1-AX

Renesas Electronics America

HI-SPD OPTOCPLR 8-PIN DIP

Në magazinë: 50

$3.56000

CNY17F3300W

CNY17F3300W

Rochester Electronics

TRANSISTOR OUTPUT OPTOCOUPLER

Në magazinë: 4 790

$0.09000

IS849X

IS849X

Isocom Components

OPTOISO 5KV 4CH TRANS 16DIP

Në magazinë: 1 152

$2.01000

TLP109(E

TLP109(E

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

OPTOISO 3.75KV TRANS 6-SO 5 LEAD

Në magazinë: 335

$1.34000

FOD2742AR2V

FOD2742AR2V

Rochester Electronics

TRANSISTOR OUTPUT OPTOCOUPLER

Në magazinë: 3 038

$0.59000

Kategoria e produkteve

Top