FOD8316

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

FOD8316

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
OPTOISO 4.243KV GATE DRVR 16SO
Kategoria
izolatorë
Familja
izolatorë - drejtues portash
Seria
-
Instock
98000
Fletët e të dhënave në internet
FOD8316 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • teknologjisë:Optical Coupling
 • numri i kanaleve:1
 • tension - izolim:4243Vrms
 • imuniteti kalimtar i modalitetit të përbashkët (min):35kV/µs
 • vonesa e përhapjes tplh / tphl (maksimum):500ns, 500ns
 • shtrembërimi i gjerësisë së pulsit (maksimumi):300ns
 • koha e ngritjes / rënies (tip):34ns, 34ns
 • rrymë - prodhim i lartë, i ulët:2.5A, 2.5A
 • rrymë - prodhimi maksimal:3A
 • tension - përpara (vf) (typ):-
 • rrymë - dc përpara (nëse) (maksimum):-
 • furnizimi me tension - dalje:15V ~ 30V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 100°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:16-SOIC
 • agjenci miratimi:UL
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
UCC5390ECQDWVRQ1

UCC5390ECQDWVRQ1

Texas

10A /10A 5KVRMS ISOGATE DR- BIPO

Në magazinë: 320

Me porosi: 320

$2.83000

FOD8332R2

FOD8332R2

Rochester Electronics

INPUT LED DRIVE, 2.5 A OUTPUT CU

Në magazinë: 1 449

Me porosi: 1 449

$3.65000

UCC23513DWY

UCC23513DWY

Texas

IC GATE DRVR ISOLATED

Në magazinë: 85 000

Me porosi: 85 000

$2.30000

UCC5320SCDWV

UCC5320SCDWV

Texas

PWR MGMT MOSFET/PWR DRIVER

Në magazinë: 16 400

Me porosi: 16 400

$13.50000

LTV-3120

LTV-3120

Lite-On, Inc.

OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP

Në magazinë: 107 275

Me porosi: 107 275

$0.84219

ADUM1234BRWZ

ADUM1234BRWZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

DGTL ISO 2.5KV GATE DRVR 16SOIC

Në magazinë: 5 000

Me porosi: 5 000

$4.49000

FOD3182S

FOD3182S

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD

Në magazinë: 10 000

Me porosi: 10 000

$2.82000

STGAP2SCMTR

STGAP2SCMTR

STMicroelectronics

DGTL ISO

Në magazinë: 250 000

Me porosi: 250 000

$2.09000

ACPL-H342-560E

ACPL-H342-560E

Broadcom

OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DRVR 8SO

Në magazinë: 90 800

Me porosi: 90 800

$3.77000

UCC5310MCDWVR

UCC5310MCDWVR

Texas

PWR MGMT MOSFET/PWR DRIVER

Në magazinë: 10 420

Me porosi: 10 420

$2.29200

Kategoria e produkteve

Top