MHP-25PTA52-75R

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MHP-25PTA52-75R

Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
RES 75 OHM 1/4W .02% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MHP-25PTA52-75R PDF
hetim
 • seri:MHP
 • paketë:Tape & Box (TB)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • rezistencës:75 Ohms
 • tolerancës:±0.02%
 • fuqia (vat):0.25W, 1/4W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:±5ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.071" Dia x 0.244" L (1.80mm x 6.20mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MFR100FTF73-2K4

MFR100FTF73-2K4

Yageo

RES MF 1W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.03904

VR68000006203JAC00

VR68000006203JAC00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 620K OHM 1W 5% AXIAL

Në magazinë: 475

$0.71000

RNC50H1132FRB14

RNC50H1132FRB14

Vishay / Dale

RES 11.3K OHM 1/10W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$3.22000

RNC55H1560BSRE5

RNC55H1560BSRE5

Vishay / Dale

ERC-55 156 .1% T-2 RNC55H1560BS

Në magazinë: 0

$1.07700

RNC55H56R0BSB14

RNC55H56R0BSB14

Vishay / Dale

RES 56 OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 0

$1.91520

RLR32C4322FRRE8

RLR32C4322FRRE8

Vishay / Dale

ERL-32 43.2K 1% T-1 RLR32C4322FR

Në magazinë: 0

$3.27180

CMF5531R600FER8

CMF5531R600FER8

Vishay / Dale

RES 31.6 OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 0

$0.19950

RNC55H1604DSRE7

RNC55H1604DSRE7

Vishay / Dale

ERC-55 1.6M .5% T-2 RNC55H1604DS

Në magazinë: 0

$6.15790

RNC55J19R1BSRE5

RNC55J19R1BSRE5

Vishay / Dale

ERC-55 19.1 .1% T-9 RNC55J19R1BS

Në magazinë: 0

$2.05900

RNC50H4992BSB14

RNC50H4992BSB14

Vishay / Dale

RES 49.9K OHM 1/10W .1% AXIAL

Në magazinë: 0

$6.27200

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/6104-6-1-2-607618.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/RNMF14FTD16R9-866664.jpg
Top