C931U681KZYDCA7317

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

C931U681KZYDCA7317

Prodhuesi
KEMET
Përshkrim
CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë qeramike
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
C931U681KZYDCA7317 PDF
hetim
 • seri:C900AC SFTY X1-440 Y2-300
 • paketë:Tape & Box (TB)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • kapaciteti:680 pF
 • tolerancës:±10%
 • tension - i vlerësuar:440VAC
 • koeficienti i temperaturës:Y5P (B)
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • veçoritë:-
 • vlerësimet:X1, Y2
 • aplikacionet:Safety
 • shkalla e dështimit:-
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial, Disc
 • madhësia / dimensioni:0.394" Dia (10.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • trashësia (maksimumi):-
 • ndarjen e plumbit:0.394" (10.00mm)
 • stil plumbi:Formed Leads - Kinked
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
1812Y0100392MXR

1812Y0100392MXR

Syfer

CAP CER 3900PF 10V X7R 1812

Në magazinë: 0

$0.68058

AQ147M5R6BAJME

AQ147M5R6BAJME

Elco (AVX)

CAP CER 5.6PF 500V 1111

Në magazinë: 0

$1.88760

1206J6300160JQT

1206J6300160JQT

Syfer

CAP CER 16PF 630V C0G/NP0 1206

Në magazinë: 0

$0.68221

2225J5000391KCR

2225J5000391KCR

Syfer

CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 2225

Në magazinë: 0

$1.80151

2220Y2K50821GCT

2220Y2K50821GCT

Syfer

CAP CER 820PF 2.5KV C0G/NP0 2220

Në magazinë: 0

$4.19796

0805Y5000151JXT

0805Y5000151JXT

Syfer

CAP CER 150PF 500V X7R 0805

Në magazinë: 0

$0.17886

VJ0805D3R9DXCAJ

VJ0805D3R9DXCAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.19278

1808Y2500153JXT

1808Y2500153JXT

Syfer

CAP CER 0.015UF 250V X7R 1808

Në magazinë: 0

$0.42458

M39014/01-1456TR2

M39014/01-1456TR2

Elco (AVX)

CAP CER AXIAL

Në magazinë: 0

$0.47863

GA0805A1R2BXCBP31G

GA0805A1R2BXCBP31G

Vishay / Vitramon

CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0805

Në magazinë: 0

$0.10461

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MRCH-07-600084.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/0603J1000333MXT-842606.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/MKP1848C55010JP4-803562.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/TMCME1V156MTRF-879627.jpg
Top