SI-B8U09526001

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI-B8U09526001

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED 3500K 80CRI LM561B
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LAM-SQ32B
 • paketë:Box
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:LED Module
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):3500K 3-Step MacAdam Ellipse
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Rectangle
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:1280lm (Typ)
 • aktuale - test:385mA
 • temperaturë - test:35°C
 • tension - përpara (vf) (typ):24V
 • lumens/vat @rrymë - test:139 lm/W
 • aktuale - max:600mA
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • kendveshtrim:145°
 • veçoritë:With Connector
 • madhësia / dimensioni:259.00mm L x 250.00mm W
 • lartësia:6.60mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Domed
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SST-90-W45S-T11-M2400

SST-90-W45S-T11-M2400

Luminus Devices

BIG CHIP LED HB MODULE 750LM WHT

Në magazinë: 0

$18.60928

XHP70A-0L-02-0D0HM430G

XHP70A-0L-02-0D0HM430G

New Energy

LED MODULE 3000K LINEAR

Në magazinë: 0

$16.42500

CXM-27-65-70-54-AA30-F4-3

CXM-27-65-70-54-AA30-F4-3

Luminus Devices

LED COB 6500K SQUARE

Në magazinë: 0

$22.92813

CXA1304-0000-000F00C40E1

CXA1304-0000-000F00C40E1

Cree

LED COB CXA1304 COOL WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$0.91800

L2C2-40901203E0900

L2C2-40901203E0900

Philips (LUMILEDS)

LED COB 4000K NEU WHT 90CRI SMD

Në magazinë: 0

$6.80000

WLS28-2CW285L25XQ

WLS28-2CW285L25XQ

Banner Engineering

WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH

Në magazinë: 2

$151.00000

BXRC-56G4001-D-74

BXRC-56G4001-D-74

Bridgelux, Inc.

LED COB VERO 18 5600K ROUND

Në magazinë: 0

$8.64000

BXRE-57C2001-B-73

BXRE-57C2001-B-73

Bridgelux, Inc.

V13B COOL WHITE LED ARRAY

Në magazinë: 0

$3.71002

CXM-14-50-80-36-AC30-F4-5

CXM-14-50-80-36-AC30-F4-5

Luminus Devices

LED COB 5000K SQUARE

Në magazinë: 0

$3.88700

CLU028-1202C4-403M2K1

CLU028-1202C4-403M2K1

Citizen Electronics Co., Ltd.

COB LED 4000K 80CRI

Në magazinë: 54

$7.68000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top