SL-B8V1N40L1WW

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SL-B8V1N40L1WW

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED MOD INFLUXS02 WARM WHT STRIP
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SL-B8V1N40L1WW PDF
hetim
 • seri:inFlux_S02
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:LED Module
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):3000K
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Linear Light Strip
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:2095lm (Typ)
 • aktuale - test:1.38A
 • temperaturë - test:65°C
 • tension - përpara (vf) (typ):12.1V
 • lumens/vat @rrymë - test:125 lm/W
 • aktuale - max:1.38A
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • kendveshtrim:115°
 • veçoritë:With Connector
 • madhësia / dimensioni:279.60mm L x 23.70mm W
 • lartësia:5.90mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Flat
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CXA3590-0000-000R0UAB57F

CXA3590-0000-000R0UAB57F

Cree

LED COB CXA3590 COOL WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$64.00000

CIM-14-35-95-36-AC30-F4-3

CIM-14-35-95-36-AC30-F4-3

Luminus Devices

LED COB 3500K WARM WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$3.45667

CXB1816-0000-000N0UP235G

CXB1816-0000-000N0UP235G

Cree

LED COB CXB1816 3500K WHT SMD

Në magazinë: 0

$5.91600

AB-FC01230-19712-8A1

AB-FC01230-19712-8A1

American Bright

LIGHT STRIP W IP65 12V 120LEDM C

Në magazinë: 7

$40.70000

12V-DUB-PW-12M

12V-DUB-PW-12M

Inspired LED

LED ENG NEU WHT 4200K 12M REEL

Në magazinë: 196

$2.49000

ZFS-245000NW

ZFS-245000NW

JKL Components Corporation

LED FLEX STRIP NEUTRAL WHITE 5M

Në magazinë: 0

$103.12000

CXB1304-0000-000N0UA427G

CXB1304-0000-000N0UA427G

Cree

LED ARRAY 6MM 2700K 90CRI 355LM

Në magazinë: 0

$1.70000

CXA1830-0000-000N00T235G

CXA1830-0000-000N00T235G

Cree

LED COB CXA1830 3500K WHITE SMD

Në magazinë: 0

$4.50500

MS22T1-C22-2790-T4B-1-00

MS22T1-C22-2790-T4B-1-00

New Energy

MOD BLOCK XHP50 2700K SQUARE

Në magazinë: 0

$45.39780

BXRE-27G6500-B-73

BXRE-27G6500-B-73

Bridgelux, Inc.

LED COB V22 2700K SQUARE

Në magazinë: 0

$11.00007

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top