SI-B9W071280WW

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SI-B9W071280WW

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED 2700K 90CRI LM561B
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - kallinj, motorë, module, shirita
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SI-B9W071280WW PDF
hetim
 • seri:LT-M272G
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji:LED Module
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):2700K 3-Step MacAdam Ellipse
 • gjatësia valore:-
 • konfigurimi:Linear Light Strip
 • fluksi ndriçues @ rrymë/temperaturë:675lm (Typ)
 • aktuale - test:300mA
 • temperaturë - test:50°C
 • tension - përpara (vf) (typ):24V
 • lumens/vat @rrymë - test:94 lm/W
 • aktuale - max:360mA
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):90
 • kendveshtrim:115°
 • veçoritë:-
 • madhësia / dimensioni:275.00mm L x 18.00mm W
 • lartësia:5.80mm
 • sipërfaqe që lëshon dritë (les):-
 • lloji i lenteve:Flat
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CXA2520-0000-000N0HR240G

CXA2520-0000-000N0HR240G

Cree

LED COB CXA2520 4000K WHITE SMD

Në magazinë: 3

$5.38000

CXA3050-0000-000N0HY20E1

CXA3050-0000-000N0HY20E1

Cree

LED COB CXA3050 COOL WHT SQUARE

Në magazinë: 0

$15.92900

BXRC-40A1001-D-73

BXRC-40A1001-D-73

Bridgelux, Inc.

LED COB VERO 10 4000K STARBOARD

Në magazinë: 0

$3.15000

SI-B8V104280WW

SI-B8V104280WW

Samsung Semiconductor

LED MODULE RECT RT64C

Në magazinë: 0

$10.94450

SI-B8R14156LWW

SI-B8R14156LWW

Samsung Semiconductor

LED SLIM 5000K 2290LM FRONT WIRE

Në magazinë: 222

$14.83000

CXA1304-0000-000C0HB240F

CXA1304-0000-000C0HB240F

Cree

LED COB CXA1304 NEUTRAL WHT SQ

Në magazinë: 0

$1.02000

LSH1-02C22-2780-00

LSH1-02C22-2780-00

New Energy

LED MODULE XHP50.2 2700K STRIP

Në magazinë: 0

$8.60000

CXB1304-0000-000C0UA427H

CXB1304-0000-000C0UA427H

Cree

LED COB CXB1304 2700K WHT SMD

Në magazinë: 0

$1.92100

CXB1304-0000-000N0HB430G

CXB1304-0000-000N0HB430G

Cree

LED COB CXB1304 3000K WHT SMD

Në magazinë: 0

$1.30900

BXRE-50C1001-C-73

BXRE-50C1001-C-73

Bridgelux, Inc.

V10C COOL WHITE LED ARRAY

Në magazinë: 0

$2.64000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top