SPMWHT541MD5WAR0S3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT541MD5WAR0S3

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED LM561B COOL WHITE 5000K 4SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
SPMWHT541MD5WAR0S3 PDF
hetim
 • seri:LM561B
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • ngjyrë:White, Cool
 • cct (k):5000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:32lm (31lm ~ 33lm)
 • aktuale - test:65mA
 • tension - përpara (vf) (typ):2.95V
 • lumens/vat @rrymë - test:167 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:150mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:4-SMD, Flat Lead Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:5630
 • madhësia / dimensioni:0.197" L x 0.118" W (5.00mm x 3.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.035" (0.90mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
XPEHEW-H1-0000-00DE6

XPEHEW-H1-0000-00DE6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.88871

XPEWHT-L1-R250-00DA2

XPEWHT-L1-R250-00DA2

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD

Në magazinë: 0

$1.39000

MLCSWT-A1-0000-000WE8

MLCSWT-A1-0000-000WE8

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 2700K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.23000

XRCWHT-L1-0000-003A6

XRCWHT-L1-0000-003A6

Cree

LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD

Në magazinë: 0

$2.27800

MLEAWT-A1-0000-0002A3

MLEAWT-A1-0000-0002A3

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.24000

GW PLLRA1.EM-N1N3-XX53-1-700-R18

GW PLLRA1.EM-N1N3-XX53-1-700-R18

OSRAM Opto Semiconductors, Inc.

OSCONIQ C 2424

Në magazinë: 4 500

$1.62000

XPGBWT-L1-0000-00F53

XPGBWT-L1-0000-00F53

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD

Në magazinë: 0

$0.71000

XRCWHT-L1-0000-006A1

XRCWHT-L1-0000-006A1

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD

Në magazinë: 0

$2.43100

XREWHT-L1-R250-00C01

XREWHT-L1-R250-00C01

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 75CRI 2SMD

Në magazinë: 0

$4.14328

XQEAWT-00-0000-00000BD51

XQEAWT-00-0000-00000BD51

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6200K 0606

Në magazinë: 0

$0.60001

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top