SPMWHT325AD5YBVHS0

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

SPMWHT325AD5YBVHS0

Prodhuesi
Samsung Semiconductor
Përshkrim
LED WARM WHITE 3000K 80CRI 2SMD
Kategoria
optoelektronika
Familja
ndriçim led - i bardhë
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
-
hetim
 • seri:LM362A
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • ngjyrë:White, Warm
 • cct (k):3000K
 • fluksi @ 85°c, rrymë - provë:-
 • fluksi @ 25°c, rrymë - provë:66lm (51lm ~ 80lm)
 • aktuale - test:100mA
 • tension - përpara (vf) (typ):5.96V
 • lumens/vat @rrymë - test:111 lm/W
 • cri (indeksi i interpretimit të ngjyrave):80
 • aktuale - max:200mA
 • kendveshtrim:120°
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:2-SMD, No Lead
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:3623
 • madhësia / dimensioni:0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.028" (0.70mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MHBBWT-0000-000C0HD250G

MHBBWT-0000-000C0HD250G

Cree

LED XLAMP COOL WHT 5000K SMD

Në magazinë: 0

$0.93001

MXA8-PW65-0000

MXA8-PW65-0000

Philips (LUMILEDS)

LED LUXEON COOL WHITE 6500K 2SMD

Në magazinë: 13 785

$0.52000

XBHAWT-02-0000-000LT30F8

XBHAWT-02-0000-000LT30F8

Cree

LED XLAMP XB-H WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.29864

SPMWHD32AMD3XAUSS0

SPMWHD32AMD3XAUSS0

Samsung Semiconductor

LED MID PWR LM301B 3MMX3MM

Në magazinë: 0

$0.07608

L128-40HGCA3500000

L128-40HGCA3500000

Philips (LUMILEDS)

LED LUXEON WHITE NEUT 4000K 1411

Në magazinë: 73

$0.49000

MP-2016-1100-35-90

MP-2016-1100-35-90

Luminus Devices

LED WARM WHITE 3500K SMD

Në magazinë: 0

$0.02014

MLEAWT-A1-0000-0002F5

MLEAWT-A1-0000-0002F5

Cree

LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 4SMD

Në magazinë: 0

$0.24000

XQEAWT-00-0000-00000LFE1

XQEAWT-00-0000-00000LFE1

Cree

LED XLAMP COOL WHITE 6500K 0606

Në magazinë: 0

$0.71001

XPGBWT-L1-0000-00HF6

XPGBWT-L1-0000-00HF6

Cree

LED XLAMP XP-G 3750K WHITE SMD

Në magazinë: 0

$1.00000

XTEAWT-E0-0000-000000L51

XTEAWT-E0-0000-000000L51

Cree

LED XLAMP COOL WHT 6200K SMD

Në magazinë: 0

$0.71000

Kategoria e produkteve

aksesorë
4397 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/KGAS06-521919.jpg
Top