DSC400-1111Q0110KE1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

DSC400-1111Q0110KE1

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
Kategoria
kristale, oshilatorë, rezonatorë
Familja
oshilatorë të konfigurueshëm/të përzgjedhshëm me pin
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
DSC400-1111Q0110KE1 PDF
hetim
 • seri:DSC400
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • rezonator bazë:MEMS
 • lloji:XO (Standard)
 • frekuenca - prodhimi 1:12MHz
 • frekuenca - prodhimi 2:15MHz
 • frekuenca - prodhimi 3:40MHz
 • frekuenca - prodhimi 4:13MHz
 • funksionin:Enable/Disable
 • prodhimit:LVCMOS
 • tension - furnizim:2.25V ~ 3.6V
 • stabiliteti i frekuencës:±50ppm
 • temperatura e funksionimit:-20°C ~ 70°C
 • aktuale - furnizim (maksimumi):-
 • vlerësimet:-
 • madhësia / dimensioni:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
 • lartësia:0.035" (0.90mm)
 • paketë / kuti:20-VFQFN Exposed Pad
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
554CC000517DGR

554CC000517DGR

Silicon Labs

XTAL OSC VCXO 3.3V 8SMD

Në magazinë: 0

$36.44264

547BAA002534BBGR

547BAA002534BBGR

Silicon Labs

XO DIFF QUAD FREQ 0.2-1500MHZ

Në magazinë: 0

$14.39624

AMPDAFH-A05T3

AMPDAFH-A05T3

Abracon

OSC MEMS XO DUAL OUTPUT

Në magazinë: 0

$1.47497

532AA000123DG

532AA000123DG

Silicon Labs

XTAL OSC XO 3.3V 6SMD

Në magazinë: 0

$11.29360

AMPDGFI-A03

AMPDGFI-A03

Abracon

OSC MEMS XO DUAL OUTPUT

Në magazinë: 0

$1.69406

534FC002472DG

534FC002472DG

Silicon Labs

XTAL OSC XO 2.5V 8SMD

Në magazinë: 0

$41.17920

516BAA000644BAG

516BAA000644BAG

Silicon Labs

XTAL OSC VCXO 3.3V 6SMD

Në magazinë: 0

$9.89520

532AA000514DGR

532AA000514DGR

Silicon Labs

XTAL OSC XO 3.3V 6SMD

Në magazinë: 0

$23.02940

534AC000535DGR

534AC000535DGR

Silicon Labs

XTAL OSC XO 3.3V 8SMD

Në magazinë: 0

$18.66772

534CC002459DGR

534CC002459DGR

Silicon Labs

XTAL OSC XO 3.3V 8SMD

Në magazinë: 0

$14.38496

Kategoria e produkteve

aksesorë
218 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AXS-2520-04-01-224007.jpg
kristalet
93193 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/CM309S5-120MABJT-386452.jpg
oshilatorë
681343 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/SIT3808AI-D3-33EG-30-720000Y-862426.jpg
rezonatorët
1766 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/B39431R0820H210-430710.jpg
Top