BFG505/X,235

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BFG505/X,235

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
RF TRANS NPN 15V 9GHZ SOT143B
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
transistore - bipolare (bjt) - rf
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
BFG505/X,235 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i tranzistorit:NPN
 • tension - prishje e emetuesit të kolektorit (maksimumi):15V
 • frekuenca - tranzicioni:9GHz
 • shifra e zhurmës (db typ @ f):1.2dB ~ 1.9dB @ 900MHz ~ 2GHz
 • fitojnë:-
 • fuqia - max:150mW
 • Fitimi i rrymës dc (hfe) (min) @ ic, vce:60 @ 5mA, 6V
 • rrymë - kolektor (ic) (maksimum):18mA
 • temperatura e funksionimit:175°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-253-4, TO-253AA
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-143B
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
2SC5095-R(TE85L,F)

2SC5095-R(TE85L,F)

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

RF TRANS NPN 10V 10GHZ SC70

Në magazinë: 5 353

$0.49000

BF240

BF240

Rochester Electronics

GENERAL PURPOSE NPN TRANSISTOR

Në magazinë: 6 300

$0.07000

NTE313

NTE313

NTE Electronics, Inc.

RF TRANS NPN 30V 530MHZ 3SMD

Në magazinë: 20

$1.70000

HFA3127R

HFA3127R

Rochester Electronics

RF SMALL SIGNAL TRANSISTOR

Në magazinë: 142

$2.74000

BFP540

BFP540

Rochester Electronics

RF SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSIST

Në magazinë: 31 905

$0.17000

2SC5095-O(TE85L,F)

2SC5095-O(TE85L,F)

Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation

RF TRANS NPN 10V 10GHZ SC70

Në magazinë: 2 000

$0.42000

BFP182WE6327

BFP182WE6327

Rochester Electronics

RF TRANSISTOR, L BAND, NPN

Në magazinë: 27 000

$0.08000

BFP 183 E7764

BFP 183 E7764

Rochester Electronics

RF BIPOLAR TRANSISTOR

Në magazinë: 3 000

$0.06000

2SC4626JCL

2SC4626JCL

Panasonic

RF TRANS NPN 20V 250MHZ SSMINI3

Në magazinë: 310

$0.51000

MRF428

MRF428

Metelics (MACOM Technology Solutions)

RF TRANS NPN 55V 211-11

Në magazinë: 44

$92.37000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top