PRF949,115

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PRF949,115

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
RF TRANS NPN 10V 9GHZ SC75
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
transistore - bipolare (bjt) - rf
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PRF949,115 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i tranzistorit:NPN
 • tension - prishje e emetuesit të kolektorit (maksimumi):10V
 • frekuenca - tranzicioni:9GHz
 • shifra e zhurmës (db typ @ f):1.5dB ~ 2.5dB @ 1GHz
 • fitojnë:-
 • fuqia - max:150mW
 • Fitimi i rrymës dc (hfe) (min) @ ic, vce:100 @ 5mA, 6V
 • rrymë - kolektor (ic) (maksimum):50mA
 • temperatura e funksionimit:150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SC-75, SOT-416
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SC-75
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
NE696M01-T1

NE696M01-T1

CEL (California Eastern Laboratories)

RF TRANS NPN 6V 14GHZ SOT363

Në magazinë: 10 533

$0.49000

PH3135-20M

PH3135-20M

Metelics (MACOM Technology Solutions)

RF TRANS NPN 65V

Në magazinë: 0

$183.71900

BFU760F,115

BFU760F,115

NXP Semiconductors

RF TRANS NPN 2.8V 45GHZ 4DFP

Në magazinë: 7 435

$0.46000

2SC6023-TR-E

2SC6023-TR-E

Rochester Electronics

NPN 35MA 3.5V FT=14.5G

Në magazinë: 39 000

$0.06000

BFU530VL

BFU530VL

NXP Semiconductors

RF TRANS NPN 12V 11GHZ SOT143B

Në magazinë: 0

$0.22000

MRF10120

MRF10120

Metelics (MACOM Technology Solutions)

RF TRANS NPN 55V 355C-02

Në magazinë: 6

$207.72000

BFP182WE6327

BFP182WE6327

Rochester Electronics

RF TRANSISTOR, L BAND, NPN

Në magazinë: 27 000

$0.08000

KSC3123YMTF

KSC3123YMTF

Rochester Electronics

RF SMALL SIGNAL TRANSISTOR

Në magazinë: 0

$0.02000

BFP842ESDH6327XTSA1

BFP842ESDH6327XTSA1

IR (Infineon Technologies)

RF TRANS NPN 3.7V 60GHZ SOT343

Në magazinë: 5 635

$0.53000

2SC5536A-TL-H

2SC5536A-TL-H

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

RF TRANS NPN 12V 1.7GHZ 3SSFP

Në magazinë: 2 147 483 647

$0.55000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top