MMSZ4697ET1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MMSZ4697ET1

Prodhuesi
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
Përshkrim
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
diodat - zener - teke
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MMSZ4697ET1 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • tension - zener (nom) (vz):10 V
 • tolerancës:±5%
 • fuqia - max:500 mW
 • rezistencë e plotë (maksimum) (zzt):-
 • rrymë - rrjedhje e kundërt @ vr:1 µA @ 7.6 V
 • tension - përpara (vf) (max) @ nëse:900 mV @ 10 mA
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:SOD-123
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOD-123
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PZU24B1,115

PZU24B1,115

Nexperia

DIODE ZENER 24V 310MW SOD323F

Në magazinë: 0

$0.03989

TLZ5V1B-GS18

TLZ5V1B-GS18

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80

Në magazinë: 14 067

$0.22000

1N4747AP/TR8

1N4747AP/TR8

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 20V 1W DO204AL

Në magazinë: 0

$1.30000

CDLL822

CDLL822

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER

Në magazinë: 0

$2.91201

1N6015D

1N6015D

Roving Networks / Microchip Technology

DIODE ZENER 43V 500MW DO35

Në magazinë: 0

$3.58000

1N5942BRLG

1N5942BRLG

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

DIODE ZENER 51V 3W AXIAL

Në magazinë: 2 284

$0.43000

BZD27C15P-HE3-18

BZD27C15P-HE3-18

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 15V 800MW DO219AB

Në magazinë: 0

$0.15381

SMAJ5922B-TP

SMAJ5922B-TP

Micro Commercial Components (MCC)

DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO214AC

Në magazinë: 100

$0.41000

SMZJ3792B-M3/5B

SMZJ3792B-M3/5B

Vishay General Semiconductor – Diodes Division

DIODE ZENER 13V 1.5W DO214AA

Në magazinë: 0

$0.13193

CZRER52C3

CZRER52C3

Comchip Technology

DIODE ZENER 3V 150MW 0503

Në magazinë: 0

$0.08910

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top