BFT46,215

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

BFT46,215

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
JFET N-CH 10MA 250MW SOT23
Kategoria
produkte gjysmëpërçuese diskrete
Familja
tranzistorë - jfet
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
BFT46,215 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i këmbëve:N-Channel
 • tension - avari (v(br)gss):-
 • kullimi në tensionin e burimit (vdss):25 V
 • aktuale - kullimi (idss) @ vds (vgs=0):200 µA @ 10 V
 • kullimi aktual (id) - max:10 mA
 • voltage - ndërprerje (vgs off) @ id:1.2 V @ 0.5 nA
 • kapaciteti i hyrjes (ciss) (maksimumi) @ vds:5pF @ 10V
 • rezistenca - rds (on):-
 • fuqia - max:250 mW
 • temperatura e funksionimit:150°C (TJ)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:SOT-23 (TO-236AB)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LSK389A TO-71 6L

LSK389A TO-71 6L

Linear Integrated Systems, Inc.

LOW NOISE, MONOLITHIC DUAL, N-CH

Në magazinë: 6 952

$10.89000

MMBF4391

MMBF4391

Rochester Electronics

SMALL SIGNAL FIELD-EFFECT TRANSI

Në magazinë: 17 660

$0.09000

TF256TH-3-TL-H

TF256TH-3-TL-H

Rochester Electronics

SMALL SIGNAL FET

Në magazinë: 45 863

$0.06000

PMBFJ309,215

PMBFJ309,215

NXP Semiconductors

JFET N-CH 25V 250MW SOT23

Në magazinë: 0

$0.48000

2N4858JTXL02

2N4858JTXL02

Vishay / Siliconix

JFET N-CH 40V 80MA TO-18

Në magazinë: 0

$0.00000

U1898_D27Z

U1898_D27Z

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

JFET N-CH 40V 0.625W TO92

Në magazinë: 0

$0.00000

SST4416-E3

SST4416-E3

Vishay / Siliconix

JFET N-CH 36V 5MA SOT-23

Në magazinë: 0

$0.00000

2N4860JTX02

2N4860JTX02

Vishay / Siliconix

JFET N-CH 30V TO-206

Në magazinë: 0

$0.00000

PN5434_D26Z

PN5434_D26Z

Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor

JFET N-CH 25V 0.35W TO92

Në magazinë: 0

$0.00000

CP232V-CEN1308-CT

CP232V-CEN1308-CT

Central Semiconductor

TRANS JFET N-CH AMP

Në magazinë: 0

$0.00000

Kategoria e produkteve

diodat - rf
1815 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/BAT-17-05W-H6327-883622.jpg
diodat - zener - teke
49617 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/1N4620-TP-443683.jpg
tiristorët - scrs
4060 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/S6008VS3-843153.jpg
tiristorë - triakë
3570 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/QJ8016LH4TP-883642.jpg
Top