MT9HTF6472RHY-667D1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT9HTF6472RHY-667D1

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
MOD DDR2 SDRAM 512MB 200SORDIMM
Kategoria
kartat e memories, modulet
Familja
memorie - module
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT9HTF6472RHY-667D1 PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • lloji i memories:DDR2 SDRAM
  • madhësia e kujtesës:512MB
  • shpejtësia:667MT/s
  • paketë / kuti:200-SORDIMM
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
A4C16QY8BNPBSE

A4C16QY8BNPBSE

ATP Electronics, Inc.

MODULE DDR4 SDRAM 16GB 288UDIMM

Në magazinë: 0

$225.83120

MTA16ATF4G64HZ-3G2B2

MTA16ATF4G64HZ-3G2B2

Micron Technology

MOD SDRAM DDR4 16GB UDIMM

Në magazinë: 0

$304.27500

SQR-UD3N2G1K6SEFFB

SQR-UD3N2G1K6SEFFB

Advantech

MODULE DDR3L SDRAM 2GB 240UDIMM

Në magazinë: 0

$30.00000

78.C2GCQ.4000C

78.C2GCQ.4000C

Apacer

8GB DDR3 1600 ECC SO-DIMM 512X8

Në magazinë: 5

$180.32000

SQR-UD3N4G1K6SEEEB

SQR-UD3N4G1K6SEEEB

Advantech

MODULE DDR3 SDRAM 4GB 204SODIMM

Në magazinë: 0

$40.50000

SP002GISLU160WH0

SP002GISLU160WH0

Silicon Power

DDR3 SODIMM 1600C11 256MX16 2GB

Në magazinë: 10

$36.00000

SFUI4096J1AE1TO-C-GS-2AP-STD

SFUI4096J1AE1TO-C-GS-2AP-STD

Swissbit

MODULE FLASH NAND PSLC 4GB

Në magazinë: 0

$40.74000

SQR-SD3M-2G1K6SNLB

SQR-SD3M-2G1K6SNLB

Advantech

MODULE DDR3L SDRAM 2GB 204SODIMM

Në magazinë: 0

$28.95000

MT18KDF1G72PDZ-1G6P1

MT18KDF1G72PDZ-1G6P1

Micron Technology

MODULE DDR3L SDRAM 8GB 240RDIMM

Në magazinë: 0

$180.30760

AL24P72B8BLK0M

AL24P72B8BLK0M

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 8GB 240PIN ECC

Në magazinë: 0

$137.58400

Kategoria e produkteve

aksesorë
45 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS9092L-543960.jpg
memorie - module
3135 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/WD2UE02GX818-667G-PF-821045.jpg
kartat e memories
2050 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AP-ISD256CS2A-8T-308984.jpg
e specializuar
72 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS1990A-F5-E4F-685108.jpg
USB flash drives
636 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/SFU24096E3BP2TO-C-DT-121-STD-722595.jpg
Top