MT8HTF3264AY-40EB3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT8HTF3264AY-40EB3

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
MODULE DDR2 SDRAM 256MB 240UDIMM
Kategoria
kartat e memories, modulet
Familja
memorie - module
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT8HTF3264AY-40EB3 PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Box
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • lloji i memories:DDR2 SDRAM
  • madhësia e kujtesës:256MB
  • shpejtësia:400MT/s
  • paketë / kuti:240-UDIMM
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
VR7PU286458FBAMJT

VR7PU286458FBAMJT

Viking Technology

MODULE DDR3 SDRAM 1GB 204SODIMM

Në magazinë: 73

$73.96000

SQR-SD3M-4G1K6SNLB

SQR-SD3M-4G1K6SNLB

Advantech

MODULE DDR3L SDRAM 4GB 204SODIMM

Në magazinë: 0

$36.00000

4RCD0229KB1ATG8

4RCD0229KB1ATG8

Renesas Electronics America

FCCSP 13.50X8.00X1.40 MM, 0.65MM

Në magazinë: 0

$11.85700

AL24M72B8BLH9S

AL24M72B8BLH9S

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 8GB 240PIN ECC

Në magazinë: 0

$137.58400

AW12P6438BLF8S

AW12P6438BLF8S

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 4GB 204UDIMM

Në magazinë: 0

$61.45900

AW12P7218BLF8S

AW12P7218BLF8S

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 4GB 240UDIMM

Në magazinë: 0

$67.64800

AQ48M72E8BNF8M

AQ48M72E8BNF8M

ATP Electronics, Inc.

MODULE DDR3L SDRAM 16GB 1600MT/S

Në magazinë: 0

$273.01310

AQD-D4U8GR24-HE

AQD-D4U8GR24-HE

Advantech

8G R-DDR4-2400 1.2V1GX8 HYX

Në magazinë: 0

$166.50000

SQR-RD4N16G2K4SZBB

SQR-RD4N16G2K4SZBB

Advantech

MODULE DDR SDRAM 16GB 288RDIMM

Në magazinë: 0

$174.00000

MTEDFAE016SCA-1P2IT

MTEDFAE016SCA-1P2IT

Micron Technology

MOD FLASH NAND SLC 16GB VBGA

Në magazinë: 0

$188.77500

Kategoria e produkteve

aksesorë
45 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS9092L-543960.jpg
memorie - module
3135 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/WD2UE02GX818-667G-PF-821045.jpg
kartat e memories
2050 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AP-ISD256CS2A-8T-308984.jpg
e specializuar
72 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS1990A-F5-E4F-685108.jpg
USB flash drives
636 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/SFU24096E3BP2TO-C-DT-121-STD-722595.jpg
Top