MT18VDDF12872HG-335F1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT18VDDF12872HG-335F1

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
MODULE DDR SDRAM 1GB 200SODIMM
Kategoria
kartat e memories, modulet
Familja
memorie - module
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT18VDDF12872HG-335F1 PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:-
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • lloji i memories:DDR SDRAM
  • madhësia e kujtesës:1GB
  • shpejtësia:333MT/s
  • paketë / kuti:200-SODIMM
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AW56M7218BKH9M

AW56M7218BKH9M

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 2GB 240UDIMM

Në magazinë: 0

$45.00300

SP004GISLU160NH0

SP004GISLU160NH0

Silicon Power

DDR3 SODIMM 1600C11 512MX8 4GB

Në magazinë: 10

$63.00000

A4B08QF4BLPBSE

A4B08QF4BLPBSE

ATP Electronics, Inc.

MODULE DDR4 SDRAM 8GB 2400MT/S

Në magazinë: 0

$140.88920

MTA4ATF1G64AZ-3G2E1

MTA4ATF1G64AZ-3G2E1

Micron Technology

DDR4 8GB UDIMM

Në magazinë: 0

$77.23000

AW24M7228BLK0S

AW24M7228BLK0S

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 8GB 240UDIMM

Në magazinë: 0

$124.62600

VR9FU126428HBHMBT

VR9FU126428HBHMBT

Viking Technology

MODULE DDR4 SDRAM 4GB 260SODIMM

Në magazinë: 77

$160.52000

VR7PU126458HBAMPT

VR7PU126458HBAMPT

Viking Technology

MODULE DDR3 SDRAM 4GB 204SODIMM

Në magazinë: 17

$92.92000

A4B08QF4BLPBME

A4B08QF4BLPBME

ATP Electronics, Inc.

MODULE DDR4 SDRAM 8GB 2133MT/S

Në magazinë: 0

$191.93640

A4B08QC4BLPBSE

A4B08QC4BLPBSE

ATP Electronics, Inc.

MODULE DDR4 SDRAM 8GB 2400MT/S

Në magazinë: 0

$121.65470

AY24P7278MNH9M

AY24P7278MNH9M

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 8GB 204MINIUDIMM

Në magazinë: 0

$214.18320

Kategoria e produkteve

aksesorë
45 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS9092L-543960.jpg
memorie - module
3135 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/WD2UE02GX818-667G-PF-821045.jpg
kartat e memories
2050 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AP-ISD256CS2A-8T-308984.jpg
e specializuar
72 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS1990A-F5-E4F-685108.jpg
USB flash drives
636 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/SFU24096E3BP2TO-C-DT-121-STD-722595.jpg
Top