MT8HTF6464AY-53EA1

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

MT8HTF6464AY-53EA1

Prodhuesi
Micron Technology
Përshkrim
MODULE DDR2 SDRAM 512MB 240UDIMM
Kategoria
kartat e memories, modulet
Familja
memorie - module
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
MT8HTF6464AY-53EA1 PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tray
  • statusi i pjesës:Discontinued at Digi-Key
  • lloji i memories:DDR2 SDRAM
  • madhësia e kujtesës:512MB
  • shpejtësia:533MT/s
  • paketë / kuti:240-UDIMM
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AL24P72L8BLH9S

AL24P72L8BLH9S

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 8GB 240PIN ECC

Në magazinë: 0

$142.49700

MMM-3026-DSL

MMM-3026-DSL

Terasic

MODULE DDR3 SDRAM 8GB 204-SODIMM

Në magazinë: 0

$147.84000

AN32V6416SQGAM

AN32V6416SQGAM

ATP Electronics, Inc.

MODULE SDRAM 256MB 144SOUDIMM

Në magazinë: 0

$49.70000

AY12M7268BLF8M

AY12M7268BLF8M

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 4GB 204MINIUDIMM

Në magazinë: 0

$63.74950

WD2SN02GX816-667G-PF

WD2SN02GX816-667G-PF

Wintec Industries

MODULE DDR2 SDRAM 2GB 200SODIMM

Në magazinë: 0

$66.79200

AQ12P6418BKF8M

AQ12P6418BKF8M

ATP Electronics, Inc.

MEMORY MODULE 4GB 240PIN UNBUFF

Në magazinë: 0

$68.28800

SQR-UD4N2G2K4SNXEB

SQR-UD4N2G2K4SNXEB

Advantech

288PIN UDIMM DDR4 2400 2GB 1.2V

Në magazinë: 0

$36.00000

78.C2GCT.4000C

78.C2GCT.4000C

Apacer

8GB DDR3 1.35V 1600 ECC SO-DIMM

Në magazinë: 5

$180.32000

SP004GILFU240NH0

SP004GILFU240NH0

Silicon Power

DDR4 UDIMM 2400C17 512MX8 4GB

Në magazinë: 10

$35.00000

MTA72ASS8G72PSZ-2S6E1

MTA72ASS8G72PSZ-2S6E1

Micron Technology

MODULE DDR4 SDRAM 64GB 288RDIMM

Në magazinë: 0

$1072.80000

Kategoria e produkteve

aksesorë
45 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS9092L-543960.jpg
memorie - module
3135 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/WD2UE02GX818-667G-PF-821045.jpg
kartat e memories
2050 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/AP-ISD256CS2A-8T-308984.jpg
e specializuar
72 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/DS1990A-F5-E4F-685108.jpg
USB flash drives
636 Artikuj
https://img.chimicron-en.com/thumb/SFU24096E3BP2TO-C-DT-121-STD-722595.jpg
Top