STVM100DC6F

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

STVM100DC6F

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC VIDEO CALIBRATOR 8TDFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
linear - përpunim video
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
STVM100DC6F PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • funksionin:Calibrator
 • aplikacionet:Video Display
 • standardet:-
 • ndërfaqja e kontrollit:I²C
 • tension - furnizim:2.25V ~ 3.6V
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-WDFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-TDFN (3x3)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LM1881MX/NOPB

LM1881MX/NOPB

Texas

IC VIDEO SYNC SEPARATOR 8SOIC

Në magazinë: 3 799

$3.22000

PTN3365BSMP

PTN3365BSMP

NXP Semiconductors

IC VIDEO LEVEL SHIFTER 32HVQFN

Në magazinë: 0

$0.93748

FMS6400CS1

FMS6400CS1

Rochester Electronics

CONSUMER CIRCUIT, PDSO8

Në magazinë: 3 862

$0.77000

RAA2788433HFP#HA0

RAA2788433HFP#HA0

Intersil (Renesas Electronics America)

FULL HD LCD CONT W/ IMAGE CORRUP

Në magazinë: 0

$10.45420

ADDI7004BBBCZ

ADDI7004BBBCZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC VID HD IMAG SGN PROC 76CSPBGA

Në magazinë: 1 146

$54.85000

AP0100CS2L00SUGAU

AP0100CS2L00SUGAU

Rochester Electronics

AP0100CS

Në magazinë: 205

$26.67000

74ACT715RSCX

74ACT715RSCX

Rochester Electronics

IC GENERATOR VIDEO SYNC 20SOIC

Në magazinë: 0

$8.49000

GS2971-IBE3

GS2971-IBE3

Semtech

IC VIDEO RECEIVER 100BGA

Në magazinë: 0

$51.89315

SI21662-B22-GMR

SI21662-B22-GMR

Silicon Labs

IC VIDEO DEMODULATOR 68QFN

Në magazinë: 0

$4.87620

SI2167-B20-GMR

SI2167-B20-GMR

Silicon Labs

IC VIDEO DEMODULATOR 48QFN

Në magazinë: 0

$3.09000

Kategoria e produkteve

Top