ST72F521R9TA

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ST72F521R9TA

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ST72F521R9TA PDF
hetim
 • seri:ST7
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:ST7
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:8MHz
 • lidhjes:CANbus, I²C, SCI, SPI
 • pajisjet periferike:LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:48
 • madhësia e memories së programit:60KB (60K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:2K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3.8V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 16x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PIC16F877-20/PT

PIC16F877-20/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP

Në magazinë: 0

$9.27000

R5F2M131BDFP#V0

R5F2M131BDFP#V0

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 4KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 1 231

$2.40000

MB90024PMT-GS-280

MB90024PMT-GS-280

Cypress Semiconductor

IC MCU 120LQFP

Në magazinë: 0

$18.17000

MB90F497GZPF-G

MB90F497GZPF-G

Cypress Semiconductor

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64QFP

Në magazinë: 0

$25.41500

SPC5604BK0VLL6

SPC5604BK0VLL6

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$18.26000

FT930Q-T

FT930Q-T

Bridgetek

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 68QFN

Në magazinë: 0

$6.54925

AT89C5130A-RDTUM

AT89C5130A-RDTUM

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64VQFP

Në magazinë: 147

$5.40000

PIC16F18456-E/SO

PIC16F18456-E/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC

Në magazinë: 0

$1.49601

MSP430F5242IRGZR

MSP430F5242IRGZR

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48VQFN

Në magazinë: 10 000

$2.35000

PIC16LC65A-04I/L

PIC16LC65A-04I/L

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC

Në magazinë: 0

$12.92506

Kategoria e produkteve

Top