PIC16C715T-20/SO

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC16C715T-20/SO

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18SOIC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC16C715T-20/SO PDF
hetim
 • seri:PIC® 16C
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:20MHz
 • lidhjes:-
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
 • numri i i/o:13
 • madhësia e memories së programit:3.5KB (2K x 14)
 • lloji i memories së programit:OTP
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:128 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):4V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 4x8b
 • lloji i oshilatorit:External
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:18-SOIC
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C8051F007-GQ

C8051F007-GQ

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 248

$13.74000

R5F21184DD#U0

R5F21184DD#U0

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SDIP

Në magazinë: 4 120

$3.44000

PIC18LF25K40-E/ML

PIC18LF25K40-E/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN

Në magazinë: 560

$1.57000

PIC24HJ64GP206AT-I/PT

PIC24HJ64GP206AT-I/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 3

$5.45000

SPC5604BK0VLL6

SPC5604BK0VLL6

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$18.26000

STM32F777VIH6

STM32F777VIH6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TFBGA

Në magazinë: 0

$17.77000

LPC5514JBD64E

LPC5514JBD64E

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64HTQFP

Në magazinë: 0

$5.66000

HD64F38024RFV

HD64F38024RFV

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 80QFP

Në magazinë: 748

$7.10000

EFM32WG895F64-B-BGA120

EFM32WG895F64-B-BGA120

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 120BGA

Në magazinë: 0

$4.52227

CY9BF404RAPMC-G-UNE2

CY9BF404RAPMC-G-UNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 120LQFP

Në magazinë: 0

$7.42500

Kategoria e produkteve

Top