ST72F324BK6B6

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

ST72F324BK6B6

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32SDIP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
ST72F324BK6B6 PDF
hetim
 • seri:ST7
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:ST7
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:8MHz
 • lidhjes:SCI, SPI
 • pajisjet periferike:LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:24
 • madhësia e memories së programit:32KB (32K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:1K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3.8V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 12x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:32-SDIP (0.400", 10.16mm)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
PIC16F877-20/PT

PIC16F877-20/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP

Në magazinë: 0

$9.27000

R5F56318DDFB#V0

R5F56318DDFB#V0

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$13.04000

PIC16F1455-E/SL

PIC16F1455-E/SL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC

Në magazinë: 0

$1.50700

CY90025FPMT-GS-348E1

CY90025FPMT-GS-348E1

Cypress Semiconductor

IC MCU 120LQFP

Në magazinë: 0

$7.65905

MSP430F2471TPM

MSP430F2471TPM

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 220

$7.91000

MSP430FR5735IDA

MSP430FR5735IDA

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FRAM 38TSSOP

Në magazinë: 280

$3.39000

AT89LP51RC2-20MU

AT89LP51RC2-20MU

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN

Në magazinë: 3 376

$2.78000

MC9S08GT32CB

MC9S08GT32CB

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 42DIP

Në magazinë: 149

$8.52000

S912XDP512J1VAL

S912XDP512J1VAL

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 112LQFP

Në magazinë: 0

$38.33500

MC9S08DV60AMLC

MC9S08DV60AMLC

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 60KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 5 114

$6.49000

Kategoria e produkteve

Top