P80C552EFA/08,518

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

P80C552EFA/08,518

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 8BIT ROMLESS 68PLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
P80C552EFA/08,518 PDF
hetim
 • seri:80C
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:8051
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:16MHz
 • lidhjes:EBI/EMI, I²C, UART/USART
 • pajisjet periferike:POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:40
 • madhësia e memories së programit:-
 • lloji i memories së programit:ROMless
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:256 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):4.5V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 8x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:68-LCC (J-Lead)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:68-PLCC (24.23x24.23)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AT32UC3C0128C-ALUT

AT32UC3C0128C-ALUT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 86

$9.78000

MC68332GCEH25

MC68332GCEH25

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT ROMLESS 132PQFP

Në magazinë: 1 034

$58.56000

DSPIC30F4013T-30I/ML

DSPIC30F4013T-30I/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44QFN

Në magazinë: 0

$5.74600

SP5744BSK1AMMH6R

SP5744BSK1AMMH6R

NXP Semiconductors

IC MCU 32B 1.5MB FLASH 100MAPBGA

Në magazinë: 0

$31.32250

PIC24HJ128GP310A-E/PT

PIC24HJ128GP310A-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$6.18202

PIC18F47Q10-I/MP

PIC18F47Q10-I/MP

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40QFN

Në magazinë: 368

$1.68000

R5F104CFALA#W0

R5F104CFALA#W0

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 96KB FLASH 36WFLGA

Në magazinë: 0

$1.85370

MSP430F5242IRGZR

MSP430F5242IRGZR

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48VQFN

Në magazinë: 10 000

$2.35000

FS32K144MNT0VLHR

FS32K144MNT0VLHR

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP

Në magazinë: 0

$9.07500

ATSAMD20J15A-AN

ATSAMD20J15A-AN

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$1.99100

Kategoria e produkteve

Top