PIC24FJ32MC104T-I/PT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC24FJ32MC104T-I/PT

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 44TQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC24FJ32MC104T-I/PT PDF
hetim
 • seri:PIC® 24F
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:16 MIPs
 • lidhjes:I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:35
 • madhësia e memories së programit:32KB (11K x 24)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:1K x 16
 • tension - furnizim (vcc/vdd):3V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 14x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:44-TQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:44-TQFP (10x10)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MC68HC908QY2MPE

MC68HC908QY2MPE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16DIP

Në magazinë: 4 700

$1.84000

PIC16F1455-E/SL

PIC16F1455-E/SL

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC

Në magazinë: 0

$1.50700

R5F101JLDFA#30

R5F101JLDFA#30

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 52LQFP

Në magazinë: 0

$5.22000

MSP430F5504IPTR

MSP430F5504IPTR

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 947

$2.60000

CY9AF154RAPMC-G-JNE2

CY9AF154RAPMC-G-JNE2

Cypress Semiconductor

IC MCU 32BIT 288KB FLASH 120LQFP

Në magazinë: 0

$8.51000

PIC16C57-RCI/SO

PIC16C57-RCI/SO

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SOIC

Në magazinë: 0

$5.45600

N79E855AWG

N79E855AWG

Nuvoton Technology Corporation America

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28TSSOP

Në magazinë: 0

$0.87500

Z8F4801PM020SC

Z8F4801PM020SC

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 48KB FLASH

Në magazinë: 1 364

$6.62000

MC908QY8VDWE

MC908QY8VDWE

Rochester Electronics

MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08

Në magazinë: 2 412

$2.59000

MC9S08DV60AMLC

MC9S08DV60AMLC

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 60KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 5 114

$6.49000

Kategoria e produkteve

Top