TS87C51RD2-MIB

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TS87C51RD2-MIB

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 64KB OTP 44PLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
TS87C51RD2-MIB PDF
hetim
  • seri:87C
  • paketë:Tube
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • procesor bërthamë:80C51
  • madhësia e bërthamës:8-Bit
  • shpejtësia:40/20MHz
  • lidhjes:UART/USART
  • pajisjet periferike:POR, PWM, WDT
  • numri i i/o:32
  • madhësia e memories së programit:64KB (64K x 8)
  • lloji i memories së programit:OTP
  • madhësia eeprom:-
  • madhësia e dashit:1K x 8
  • tension - furnizim (vcc/vdd):4.5V ~ 5.5V
  • konvertuesit e të dhënave:-
  • lloji i oshilatorit:Internal
  • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:44-LCC (J-Lead)
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:44-PLCC (16.6x16.6)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
STM32L4R9ZIY6TR

STM32L4R9ZIY6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144WLCSP

Në magazinë: 0

$11.41105

DSPIC33EP64GS804-I/ML

DSPIC33EP64GS804-I/ML

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN

Në magazinë: 0

$4.34000

R5F571MFHDLJ#20

R5F571MFHDLJ#20

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100TFLGA

Në magazinë: 0

$14.99082

MSP430FG437IPN

MSP430FG437IPN

Texas

IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP

Në magazinë: 194

$10.06000

AT89LP51RC2-20MU

AT89LP51RC2-20MU

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44VQFN

Në magazinë: 3 376

$2.78000

PIC18LF4410-I/P

PIC18LF4410-I/P

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP

Në magazinë: 0

$4.13000

S912XEG256BVAL

S912XEG256BVAL

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP

Në magazinë: 0

$17.57250

PIC32MZ2025DAL176-I/2J

PIC32MZ2025DAL176-I/2J

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP

Në magazinë: 240

$16.42000

S912XDP512J1VAL

S912XDP512J1VAL

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 112LQFP

Në magazinë: 0

$38.33500

MSP430F5242IRGZR

MSP430F5242IRGZR

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48VQFN

Në magazinë: 10 000

$2.35000

Kategoria e produkteve

Top