PIC16LF1613-E/ST

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PIC16LF1613-E/ST

Prodhuesi
Roving Networks / Microchip Technology
Përshkrim
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14TSSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PIC16LF1613-E/ST PDF
hetim
 • seri:PIC® XLP™ 16F
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:PIC
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:32MHz
 • lidhjes:-
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:12
 • madhësia e memories së programit:3.5KB (2K x 14)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:256 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.8V ~ 3.6V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 8x10b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:14-TSSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
C161OL25MHABXUMA1

C161OL25MHABXUMA1

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT ROMLESS 80MQFP

Në magazinë: 3 127

$10.25000

LPC54605J512BD100E

LPC54605J512BD100E

Rochester Electronics

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$4.52000

MC68HC908QY2MPE

MC68HC908QY2MPE

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 16DIP

Në magazinë: 4 700

$1.84000

DSPIC33EP128MC504T-I/MV

DSPIC33EP128MC504T-I/MV

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 48UQFN

Në magazinë: 0

$2.88001

SPC5604BK0VLL6

SPC5604BK0VLL6

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$18.26000

MSP430F5504IPTR

MSP430F5504IPTR

Texas

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 48LQFP

Në magazinë: 947

$2.60000

PIC24HJ128GP310A-E/PT

PIC24HJ128GP310A-E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP

Në magazinë: 0

$6.18202

MC908QY2CDWR2

MC908QY2CDWR2

Rochester Electronics

8-BIT, FLASH, 8MHZ, HCMOS

Në magazinë: 5 000

$1.88000

MSP430F5436AIPZR

MSP430F5436AIPZR

Texas

IC MCU 16BIT 192KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 66

$7.16000

ATSAMD20J15A-AN

ATSAMD20J15A-AN

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TQFP

Në magazinë: 0

$1.99100

Kategoria e produkteve

Top