PXAG30KBA,512

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PXAG30KBA,512

Prodhuesi
NXP Semiconductors
Përshkrim
IC MCU 16BIT ROMLESS 44PLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
15600
Fletët e të dhënave në internet
PXAG30KBA,512 PDF
hetim
 • seri:XA
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • procesor bërthamë:XA
 • madhësia e bërthamës:16-Bit
 • shpejtësia:30MHz
 • lidhjes:UART/USART
 • pajisjet periferike:PWM, WDT
 • numri i i/o:32
 • madhësia e memories së programit:-
 • lloji i memories së programit:ROMless
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:512 x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):2.7V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:-
 • lloji i oshilatorit:External
 • temperatura e funksionimit:0°C ~ 70°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:44-LCC (J-Lead)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:44-PLCC (16.59x16.59)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
ATMEGA8L-8PC

ATMEGA8L-8PC

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP

Në magazinë: 40 000

Me porosi: 40 000

$0.00000

ST62T60CB6

ST62T60CB6

STMicroelectronics

IC MCU 8BIT 3.8KB OTP 20DIP

Në magazinë: 3 086

Me porosi: 3 086

$11.34200

EFM32WG380F256-QFP100T

EFM32WG380F256-QFP100T

Silicon Labs

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 4 800

Me porosi: 4 800

$72.00000

ST62T20CB6

ST62T20CB6

STMicroelectronics

IC MCU 8BIT 4KB OTP 20DIP

Në magazinë: 4 000

Me porosi: 4 000

$33.40000

C8051F350

C8051F350

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32LQFP

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$33.00000

C8051F300

C8051F300

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 11QFN

Në magazinë: 100 000

Me porosi: 100 000

$0.49367

R5F2136CSNFP#V0

R5F2136CSNFP#V0

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LFQFP

Në magazinë: 304

Me porosi: 304

$7.44500

UPD78F0511AGB-GAF-AX

UPD78F0511AGB-GAF-AX

Renesas Electronics America

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP

Në magazinë: 8 189

Me porosi: 8 189

$0.00000

HD6472655RFV

HD6472655RFV

Renesas Electronics America

IC MCU 16BIT 128KB OTP 128QFP

Në magazinë: 1 821

Me porosi: 1 821

$0.00000

AT89S8253-24AI

AT89S8253-24AI

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44TQFP

Në magazinë: 2 500

Me porosi: 2 500

$0.00000

Kategoria e produkteve

Top