EFM32GG330F1024-QFN64

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EFM32GG330F1024-QFN64

Prodhuesi
Silicon Labs
Përshkrim
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64QFN
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
EFM32GG330F1024-QFN64 PDF
hetim
 • seri:Giant Gecko
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Discontinued at Digi-Key
 • procesor bërthamë:ARM® Cortex®-M3
 • madhësia e bërthamës:32-Bit
 • shpejtësia:48MHz
 • lidhjes:I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART, USB
 • pajisjet periferike:Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:53
 • madhësia e memories së programit:1MB (1M x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:128K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.85V ~ 3.8V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 8x12b; D/A 2x12b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-VFQFN Exposed Pad
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:64-QFN (9x9)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
R5F21184DD#U0

R5F21184DD#U0

Rochester Electronics

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 20SDIP

Në magazinë: 4 120

$3.44000

SPC5741PK1AMLQ8R

SPC5741PK1AMLQ8R

NXP Semiconductors

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP

Në magazinë: 0

$23.54000

STM32L152VET6TR

STM32L152VET6TR

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$5.82662

C8051F822-GSR

C8051F822-GSR

Silicon Labs

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOIC

Në magazinë: 0

$1.28780

MC9S08GT32CB

MC9S08GT32CB

Rochester Electronics

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 42DIP

Në magazinë: 149

$8.52000

MC9S08SE8CTG

MC9S08SE8CTG

NXP Semiconductors

IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16TSSOP

Në magazinë: 58

$3.55000

DSPIC30F5013-20E/PT

DSPIC30F5013-20E/PT

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 16BIT 66KB FLASH 80TQFP

Në magazinë: 235

$9.31000

Z8E00010SSC

Z8E00010SSC

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 512B OTP 18SOIC

Në magazinë: 0

$1.34838

R5F564MGHDFB#11

R5F564MGHDFB#11

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 144LFQFP

Në magazinë: 0

$13.91110

MB90024PMT-GS-310

MB90024PMT-GS-310

Cypress Semiconductor

IC MCU 120LQFP

Në magazinë: 0

$18.17000

Kategoria e produkteve

Top