UPD78F0465GK-GAJ-AX

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

UPD78F0465GK-GAJ-AX

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
të ngulitur - mikrokontrollues
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
UPD78F0465GK-GAJ-AX PDF
hetim
 • seri:78K0/Lx3
 • paketë:Tray
 • statusi i pjesës:Active
 • procesor bërthamë:78K/0
 • madhësia e bërthamës:8-Bit
 • shpejtësia:10MHz
 • lidhjes:3-Wire SIO, LINbus, UART/USART
 • pajisjet periferike:LCD, LVD, POR, PWM, WDT
 • numri i i/o:46
 • madhësia e memories së programit:60KB (60K x 8)
 • lloji i memories së programit:FLASH
 • madhësia eeprom:-
 • madhësia e dashit:2K x 8
 • tension - furnizim (vcc/vdd):1.8V ~ 5.5V
 • konvertuesit e të dhënave:A/D 8x10b, 3x16b
 • lloji i oshilatorit:Internal
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C (TA)
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:64-LQFP
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
S9S12H128J2VFVE

S9S12H128J2VFVE

Rochester Electronics

S12H AUTOMOTIVE AND INDUSTRIAL M

Në magazinë: 48

$17.72000

MB90F022CPF-GS-9232

MB90F022CPF-GS-9232

Cypress Semiconductor

IC MCU MICOM FLASH 100QFP

Në magazinë: 0

$18.84970

MSP430FR4133IPMR

MSP430FR4133IPMR

Texas

IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 64LQFP

Në magazinë: 3 470

$2.76000

PIC16LF18856-E/SS

PIC16LF18856-E/SS

Roving Networks / Microchip Technology

IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP

Në magazinë: 0

$1.29801

SAK-XC2080M104F80LRABKXUMA1

SAK-XC2080M104F80LRABKXUMA1

Rochester Electronics

LEGACY 16-BIT XC2000 MICROCONTRO

Në magazinë: 2 000

$7.76000

MSP430F67691IPZR

MSP430F67691IPZR

Texas

IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP

Në magazinë: 0

$8.02769

Z8F0131HJ020SG

Z8F0131HJ020SG

Zilog / Littelfuse

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SSOP

Në magazinë: 499

$2.00000

S912XEG256BVAL

S912XEG256BVAL

NXP Semiconductors

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 112LQFP

Në magazinë: 0

$17.57250

STM32L073VZI6

STM32L073VZI6

STMicroelectronics

IC MCU 32BIT 192KB FLSH 100UFBGA

Në magazinë: 2 500

$6.75000

R5F61668RD50FPV

R5F61668RD50FPV

Renesas Electronics America

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LFQFP

Në magazinë: 151

$29.54000

Kategoria e produkteve

Top