PSD853F2-90JI

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

PSD853F2-90JI

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC FLASH 1M PARALLEL 52PLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ics të specializuara
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
PSD853F2-90JI PDF
hetim
  • seri:-
  • paketë:Tube
  • statusi i pjesës:Obsolete
  • lloji:Programmable Peripherals IC
  • aplikacionet:8-Bit MCU Peripherals
  • lloji i montimit:Surface Mount
  • paketë / kuti:52-LCC (J-Lead)
  • paketa e pajisjes së furnizuesit:52-PLCC (19.1x19.1)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SIT1602AI-21-18E-25.000000D

SIT1602AI-21-18E-25.000000D

Rochester Electronics

SIT1602 LOW POWER, STANDARD FREQ

Në magazinë: 6 000

$0.66000

DS2401Z+

DS2401Z+

Maxim Integrated

IC SILICON SER NUMBER SOT223-3

Në magazinë: 1 928

$2.12000

2SK3057-AZ

2SK3057-AZ

Rochester Electronics

2SK3057 - POWER TRS2

Në magazinë: 2 378

$2.07000

74LVC1G157GV-Q100,125

74LVC1G157GV-Q100,125

Rochester Electronics

NOW NEXPERIA 74LVC1G157GV-Q100 -

Në magazinë: 294 000

$0.05000

EL7516IYS2695

EL7516IYS2695

Rochester Electronics

SWITCHING REGULATOR, CURRENT-MOD

Në magazinë: 0

$0.70000

AT80602000753AA

AT80602000753AA

Rochester Electronics

INTEL XEON W5590 OEM CPU

Në magazinë: 1 175

$2891.01000

SIT8003AC-23-33E-16.09720Y

SIT8003AC-23-33E-16.09720Y

Rochester Electronics

SIT8003 LOW POWER PROGRAMMABLE O

Në magazinë: 23 000

$0.77000

DS28E83Q+T

DS28E83Q+T

Maxim Integrated

1-WIRE 5K RAD SECURE AUTHENTICAT

Në magazinë: 18 537 500

$2.30000

SIT3808AC-23-25NZ74.212500Y

SIT3808AC-23-25NZ74.212500Y

Rochester Electronics

SIT3808 HIGH PERFORMANCE MEMS VC

Në magazinë: 1 000

$5.08000

S9KEAZN8AVFK557

S9KEAZN8AVFK557

Rochester Electronics

KINETIS E 32-BIT MCU, ARM CORTEX

Në magazinë: 0

$0.98000

Kategoria e produkteve

Top