EL5205IY-T7

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

EL5205IY-T7

Prodhuesi
Intersil (Renesas Electronics America)
Përshkrim
IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8MSOP
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
EL5205IY-T7 PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i amplifikatorit:Voltage Feedback
 • numri i qarqeve:2
 • lloji i daljes:-
 • norma e goditjes:3000V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:-
 • - Gjerësia e brezit 3db:700 MHz
 • paragjykim aktual - hyrje:8 µA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:3 mV
 • rrymë - furnizim:9.5mA (x2 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:160 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):4V ~ 13.2V, ±2V ~ 6.6V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-MSOP
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LT6202HS5#TRMPBF

LT6202HS5#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-5

Në magazinë: 0

$5.90000

MAX44298EWE+T

MAX44298EWE+T

Maxim Integrated

IC OPAMP 36V SOIC

Në magazinë: 0

$2.83400

ADA4610-2ARMZ

ADA4610-2ARMZ

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8MSOP

Në magazinë: 11

$4.61000

OP90GP

OP90GP

Rochester Electronics

IC GP OPAMP 1 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 1 032

$1.74000

AD8203YRZ-RL

AD8203YRZ-RL

Rochester Electronics

IC DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC

Në magazinë: 1 609

$1.65000

TLC074CD

TLC074CD

Texas

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SOIC

Në magazinë: 864

$3.19000

TLV2211CDBVT

TLV2211CDBVT

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5

Në magazinë: 12 310 000

$1.66000

TLC27L2IP

TLC27L2IP

Texas

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP

Në magazinë: 420

$1.24000

TLV8541DBVR

TLV8541DBVR

Texas

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5

Në magazinë: 17 840

$0.70000

LT1782HS6#TRPBF

LT1782HS6#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-6

Në magazinë: 0

$2.28388

Kategoria e produkteve

Top