TS27L2BID

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

TS27L2BID

Prodhuesi
STMicroelectronics
Përshkrim
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SO
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
lineare - amplifikatorë - instrumente, op amp, amplifikator bufer
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
TS27L2BID PDF
hetim
 • seri:-
 • paketë:Tube
 • statusi i pjesës:Obsolete
 • lloji i amplifikatorit:CMOS
 • numri i qarqeve:2
 • lloji i daljes:-
 • norma e goditjes:0.04V/µs
 • fitoni produktin e gjerësisë së brezit:100 kHz
 • - Gjerësia e brezit 3db:-
 • paragjykim aktual - hyrje:1 pA
 • kompensimi i tensionit - hyrjes:250 µV
 • rrymë - furnizim:10µA (x2 Channels)
 • aktuale - dalje / kanal:45 mA
 • tension - furnizim, një/e dyfishtë (±):3V ~ 16V, ±1.5V ~ 8V
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:8-SO
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
LT1494HS8#TRPBF

LT1494HS8#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 0

$2.76321

LMC6462AMN

LMC6462AMN

Rochester Electronics

OPERATIONAL AMPLIFIER

Në magazinë: 528

$3.50000

ACPL-790A-000E

ACPL-790A-000E

Broadcom

IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8DIP

Në magazinë: 0

$3.38352

LT1789IS8-10#PBF

LT1789IS8-10#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SO

Në magazinë: 2

$8.88000

LTC6101ACS5#TRMPBF

LTC6101ACS5#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5

Në magazinë: 1 268

$3.88000

OPA3691IDBQT

OPA3691IDBQT

Texas

IC OPAMP CFA 3 CIRCUIT 16SSOP

Në magazinë: 7 864 250

$10.72000

OPA2634U

OPA2634U

Rochester Electronics

IC VOLTAGE FEEDBACK 2 CIRC 8SOIC

Në magazinë: 29 715

$1.61000

THS4502CDGN

THS4502CDGN

Texas

IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8MSOP

Në magazinë: 40

$11.65000

LT1356CS#PBF

LT1356CS#PBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OPAMP VFB 4 CIRCUIT 16SO

Në magazinë: 1 337

$14.18000

OP491GSZ

OP491GSZ

Rochester Electronics

MICROPOWER SINGLE-SUPPLY RAIL-TO

Në magazinë: 178

$5.99000

Kategoria e produkteve

Top