8N4QV01FG-0110CDI8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë fotografinë reale

Pjesa e prodhuesit

8N4QV01FG-0110CDI8

Prodhuesi
Renesas Electronics America
Përshkrim
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
Kategoria
qarqe të integruara
Familja
ora/koha - kohëmatës dhe oshilatorë të programueshëm
Seria
-
Instock
0
Fletët e të dhënave në internet
8N4QV01FG-0110CDI8 PDF
hetim
 • seri:FemtoClock® NG
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • lloji:VCXO
 • numëroj:-
 • frekuenca:25MHz, 38.88MHz, 44.736MHz, 100MHz
 • tension - furnizim:2.375V ~ 2.625V
 • rrymë - furnizim:155 mA
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 85°C
 • paketë / kuti:10-CLCC
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:10-CLCC (7x5)
 • lloji i montimit:Surface Mount
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
Ne dërgojmë porosi një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga korrierët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune
Prioriteti Ndërkombëtar FedEx, 3-7 ditë pune
EMS, 10-15 ditë pune
Email i regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, UPS, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes pasi porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthimi / Garancia Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi jo i duhur i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm

Rekomandim për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
DS1075M-60

DS1075M-60

Rochester Electronics

DS1075 ECONOSCILLATOR/DIVIDER

Në magazinë: 3 133

$16.00000

LTC6992MPS6-3#TRMPBF

LTC6992MPS6-3#TRMPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

Në magazinë: 0

$7.34420

LTC6995HDCB-2#TRPBF

LTC6995HDCB-2#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG 6-DFN

Në magazinë: 0

$2.53764

LTC6995MPS6-1#TRPBF

LTC6995MPS6-1#TRPBF

Linear Technology (Analog Devices, Inc.)

IC OSC SILICON PROG TSOT23-6

Në magazinë: 0

$5.39000

1042L2-DT

1042L2-DT

Rochester Electronics

STS POINTER PROCESSOR (STSPP)

Në magazinë: 0

$27.83000

CY2XF33FLXCT

CY2XF33FLXCT

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 6 866

$9.40000

8N4Q001LG-1033CDI8

8N4Q001LG-1033CDI8

Renesas Electronics America

IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC

Në magazinë: 0

$23.73070

N82C54

N82C54

Rochester Electronics

PROGRAMMABLE INTERVAL TIMER

Në magazinë: 0

$12.00000

CY2XF32FLXCT

CY2XF32FLXCT

Rochester Electronics

CLOCK GENERATOR

Në magazinë: 5 181

$6.74000

DS4212AN+

DS4212AN+

Rochester Electronics

LVPECL OUTPUT CLOCK OSCILLATOR,

Në magazinë: 1 180

$18.21000

Kategoria e produkteve

Top